رکنا/ شرور مسلح در پارسیان استان هرمزگان شناسایی و دستگیر شد.

مهرداد مشوق، جانشین فرمانده انتظامی استان هرمزگان از شناسایی و دستگیری یک شرور مسلح در شهرستان پارسیان خبر داد.
وی گفت: در پی دریافت یک فقره گزارش مردمی مبنی بر وقوع یک مورد تیراندازی با سلاح غیر مجاز در یکی از خیابان‌های شهرستان پارسیان، بلافاصله موضوع در دستور کار پلیس آگاهی این شهرستان قرار گرفت.

تیراندازی «محمد د» به مغازه برادرش
مشوق افزود: ماموران پلیس آگاهی، اطلاعات و یگان امداد این شهرستان با تشکیل تیمی جهت بررسی موضوع به محل اعزام و مشاهده کردند فردی به هویت محمد د با یک قبضه سلاح جنگی کلت کمری به علت اختلافات مالی به در مغازه برادرش مراجعه و اقدام به شلیک یک تیر به سمت مغازه وی کرده است که با توجه به حساسیت موضوع و بیم تکرار مساله با اشرافیت اطلاعاتی سریعا محل اختفاء متهم شناسایی و با هماهنگی قضایی با محاصره محل اختفاء نسبت به دستگیری متهم اقدام شد.
جانشین فرمانده انتظامی استان هرمزگان اظهار داشت: ماموران متهم را در مخفیگاهش دعوت به آرامش کرده که بدون توجه به تذکرات پلیس اقدام به تیراندازی به سمت مامورین نموده و با تهدید ماموران و شلیک تیر قصد فرار از محاصره داشته که در یک عملیات غافلگیرانه پلیسی متهم دستگیر و در بازرسی از منزل و مخفیگاه وی یک قبضه کلت کمری به همراه 7 تیر جنگی و 3 عدد پوکه و یک تیغه خشاب کشف و ضبط شد.
مشوق بیان کرد: شرور مسلح دستگیر شده با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی واز آن طریق روانه زندان شد.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان هرمزگان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر هرمزگان در تلگرام:
https://t.me/joinchat/AAAAAEMf_BpioJfkQL_L2A
آخرین خبر هرمزگان در اینستاگرام :
https://instagram.com/hormozgan.today