رپرتاژ آگهی/ تنها یک هفته فرصت دارید تا با شرکت در کمپین زمستانه داتیس خودرو واستفاده از طرح بازدید رایگان، علاوه بر استفاده از طرح بازدید رایگان، از 33درصد تخفیف اجرت برای تعمیر خودروی خود استفاده کنید.
کمپین زمستانه داتیس خودرو تنها شامل خودروهای تویوتا، لکسوس، بی ام و، مرسدس بنز، کیا وهیوندایی است و تنها دراین فرصت محدود اجرت کلیه خدمات تعمیرگاهی و صافکاری ونقاشی با33درصد تخفیف ارائه خواهد شد.
شما هم اگر خودروی خارجی دارید و چند وقتی هست که ماشینتان را برای چکاپ به یک مرکز تخصصی و معتبر نبرده اید، همین امروز دست به کار شوید و با یک تلفن برای بازدید رایگان خودروی خود وقت بگیرید.
با شرکت در کمپین زمستانه داتیس خودرو، علاوه بر بازدید رایگان خودروی خود از ۲۰درصد تخیف در انجام سرویس های بعدی نیز بهره مند خواهید شد.
در کمپین زمستانه تعمیرگاه تخصصی داتیس خودرو، خدمات زیر به صورت رایگان ارائه می شود:
۱- بازدید سیستم تهویه و بخاری
۲- بازدید ترمزها و جلوبندی
۳- بازدید سیستم خنک کننده موتور
۴- بازدید سطح و کیفیت روغن موتور
۵- بررسی سلامت موتور و سیستم های الکترونیکی با دستگاه دیاگ
۶- بازدید فنی و بررسی روغن گیربکس

*کلیه خدمات تعمیرگاهی و صافکاری و نقاشی در تعمیرگاه تخصصی داتیس خودرو تحت گارانتی است و در صورت عدم رضایت مبلغ دریافتی عودت داده می شود*
خدمات VIP برای مشتری های VIP
اگر مشتری ویژه داتیس خودرو باشید، دیگر نیازی نیست خودتان خودرو را برای تعمیر به تعمیرگاه بیاورید. خودروبرهای ما به صورت رایگان در محل کار یا منزل شما حاضر خواهند شد و خودروی شما را تا محل تعمیرگاه و بالعکس حمل خواهند کرد.
همین حالا با ما تماس بگیرید و برای بازدید رایگان خودروی خود وقت بگیرید: ۷۵۳۰۶- ۰۲۱
وبسایت داتیس خودرو