ايرنا/ معاون وزير راه وشهرسازي و مديرعامل شرکت مادر تخصصي عمران شهرهاي جديد گفت: ساخت و تکميل واحدهاي مسکن مهر مخصوصا در شهرهاي جديد رها نشده و عملکرد دولت يازدهم در اين زمينه قابل مقايسه با دولت سابق نيست.

محسن نريمان روز چهارشنبه در حاشيه مراسم معرفي مديرعامل جديد شرکت شهرجديد گلبهار افزود: تکميل واحدهاي مسکن مهر نياز به کمک همه دستگاهها و همچنين انجام تعهدات مالي متقاضيان دارد.
وي ادامه داد: وقتي پيشرفت اجراي اين واحدها به 92 درصد رسيده يعني کارها در حال انجام است و به زودي به 100 درصد مي رسد.
معاون وزير راه وشهرسازي انجام طرحهاي زيربنايي و روبنايي مورد نياز اين واحدها را از اهداف دولت تدبير و اميد ذکر و بيان کرد: تلاش دولت يازدهم در اين است که واحدهاي مسکن مهر با کيفيت مناسب تحويل متقاضيان شوند.
وي همچنين گفت: در شهرجديد گلبهار 91،5 درصد واحدهاي مسکن مهر در زمان فعاليت دولت تدبير و اميد ساخته شده اند اما در اطلاع رساني اين موارد ضعيف هستيم.
نريمان به ساخت مسکن اجتماعي نيز اشاره و بيان کرد: وقتي ساخت و تکميل واحدهاي مسکن مهر به پايان برسد با بهره گيري از تجربيات تلخ و شيرين آن بگونه اي عملياتي مي شود که معضلي فراروي دولت نباشد.
وي افزود: مسکن اجتماعي در مکانهايي ساخته مي شود که واقعا مورد نياز باشد تا مورد بهره برداري بهينه قرار گيرد و هم اکنون نيز در وزارت راه و شهرسازي جلسات متعدد و مرتب در باب همين موضوع برگزار مي شود.

با کانال تلگرامي «آخرين خبر» همراه شويد