ایرنا/ سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه 97 در مجلس شورای اسلامی گفت: کمیسیون تلفیق مصوبه ای مبنی بر افزایش 10 درصدی حقوق اشخاصی که ماهیانه 5 میلیون تومان حقوق می گیرند، نداشته است.

علی اصغر یوسف نژاد درخصوص مصوبه مربوط به افزایش حقوق کارکنان در سال آینده افزود: اینکه در برخی از رسانه ها جداولی مبنی بر نحوه محاسبه حقوق کارمندان در سال آینده، منتشر شده غیرقابل قبول است و کمیسیون تلفیق در این رابطه مصوبه ای نداشته و اختیار این کار به دولت واگذار شده است.
سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه مجلس شورای اسلامی بیان داشت: کمیسیون تلفیق مصوبه ای مبنی بر افزایش 10 درصدی حقوق اشخاصی که ماهیانه 5 میلیون تومان حقوق می گیرند، نداشته است.
یوسف نژاد افزود: براساس مصوبه کمیسیون تلفیق بودجه، افزایش حقوق کارمندانی که ماهیانه بالاتر از 5 میلیون تومان حقوق می گیرند در سال آینده منتفی شده است.
به گزارش خانه ملت، سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه مجلس تصریح کرد: کمیسیون تلفیق بودجه تصمیمی درخصوص جزئیات نحوه محاسبه حقوق در سال آینده اتخاذ نکرده و براساس مصوبه کمیسیون متوسط رشد حقوق و مزایای مستمر کارکنانی که در سال 96 کمتر از 50 میلیون ریال است به صورت پلکانی نزولی به میزان 10 درصد باشد به نحوی که میزان رشد 18 درصد خواهد بود.

همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در تلگرام
https://t.me/akharinkhabar
آخرین خبر در ویسپی
http://wispi.me/channel/akharinkhabar
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar