آخرین خبر/ در ادامه برخوردهای قانونی با سوداگری مخرب در بازار ارز، 755 حساب دلالان ارزی با گردش مالی ۲۰ هزار میلیارد تومانی بلوکه و مسدود شد. خبرها از بازار در چهارراه استانبول تا میدان فردوسی نیز حاکی از این است که ماموران پلیس آگاهی اقدام به دستگیری دلالان ارز در بازارهای تهران کرده اند.

سردار حسین رحیمی،فرمانده انتظامی تهران در این خصوص به میزان گفت: از صبح امروز ماموران پلیس آگاهی تهران با همکاری بانک مرکزی و سازمان تعزیرات طرح برخورد با سوداگران ارز در تهران را آغاز کردند و در طرح امروز مجوز‌های صرافان در محدوده مرکزی کنترل شد که تا کنون ۱۰ صرافی پلمب و ۱۶ صرافی اخطار پلمب گرفتند.به گفته رحیمی ۹۰ اخلالگر و سوداگر ارزی دستگیر شده اند که تعدادی از آنها جزو سرشاخه اصلی بازار غیرمجاز مبادله ارز هستند.بیش از ۵۰۰ هزار ارز مختلف از متهمان کشف و آقای "س" که در بازار جایگزین جمشید بسم الله شده بود، نیز دستگیر شد.

به گزارش ایبِنا، صرافان بازار ارز می گویند در روز جاری ، حجم معاملات در بازار بسیار پایین و حتی در برخی از ساعات داد و ستدی انجام نمی شود.

در همین راستا، یک مقام آگاه به فارس گفت: در ادامه برخوردهای قانونی با سوداگری مخرب در بازار ارز، 755 حساب دلالان ارزی بلوکه و مسدود شد. وی افزود: مجموع گردش مالی این حساب‌ها نزدیک به 20 هزار میلیارد تومان بوده است. این مقام آگاه تأکید کرد: این اقدامات در آینده نیز به صورت جدی ادامه خواهد یافت و مجازات‌های سنگینی گریبان سوداگران و تخریب‌گران بازار را خواهد گرفت.

پیش از این هم بعضی مقامات مسئول از مسدود شدن حساب‌های دلالان بازار ارز خبر داده بودند.همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در تلگرام
https://t.me/akharinkhabar
آخرین خبر در ویسپی
http://wispi.me/channel/akharinkhabar
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar