باشگاه خبرنگاران/ نمایندگان مجلس سقف درآمد‌های دولت از محل هدفمندی یارانه‌ها را ۹۸ هزار و ۸۳۴ میلیارد تومان تعیین کردند.

نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی عصر امروز و در ادامه بررسی بخش درآمدی لایحه بودجه، تبصره ۱۴ بخش درآمدی بودجه ۹۷ کل کشور در مورد هدفمندی یارانه‌ها را با ۱۴۶ رأی موافق، ۱۷ رأی مخالف و ۷ رأی ممتنع از مجموع ۱۹۶ نماینده حاضر در صحن علنی تصویب کردند.

بر این اساس، نمایندگان تصویب کردند کلیه درآمد‌های هدفمندی یارانه‌ها به حساب سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها نزد خزانه‌داری کل کشور واریز شود.

گفتنی است، دریافتی حاصل از فروش داخلی فرآورده‌های نفتی ۴۱۵ هزار و ۴۰۷ میلیارد ریال، دریافتی حاصل از صادرات فرآورده‌های نفتی ۱۵۷ هزار میلیارد ریال، جمع دریافتی از فروش فرآورده‌های نفتی را ۵۷۲ هزار و ۴۰۷ میلیارد ریال تعیین کردند.

همچنین نمایندگان منابع دریافتی حاصل از فروش داخلی گاز طبیعی را 157 هزار و ۹۸۵ میلیارد ریال، دریافتی حاصل از فروش داخلی و صادراتی برق و سایر دریافتی‌ها را ۲۱۷ هزار و ۷۸۵ میلیارد ریال و دریافتی حاصل از فروش آب را ۲۲ هزار و ۱۶۳ میلیارد ریال تعیین کردند که جمع کل دریافتی‌ها، معادل ۹۸ هزار و ۸۳۴ میلیارد تومان شد.

همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در تلگرام
https://t.me/akharinkhabar
آخرین خبر در ویسپی
http://wispi.me/channel/akharinkhabar
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar