تسنیم/ دادستان کل کشور گفت در ماجرای موسسات مالی به برخی موارد برخوردیم که حتی وعده سود ۷۰ درصدی برای جذب مشتری داده شده بود.

حجت الاسلام محمدجعفر منتظری در بیستمین جشن حمایت از خانواده زندانیان نیازمند اظهار کرد: یکی از ویژگی‌های اهل بیت در طول زندگی پر برکت‌شان، ایثار و انفاق است.

دادستان کل کشور اضافه کرد: به هر کسی هر کمکی می‌کنیم، فقط باید برای خدا باشد. متاسفانه در جامعه ما این فرهنگ یک مقدار کم رنگ است. وی افزود: بازار داد و سند الهی بازار گرمی است که در این بازار بعضی جان و برخی نیز مال‌شان را می‌فروشند.

منتظری بیان کرد: یکی از مصادیق بارز انفاق، انفاق مال و اوج آن، انفاق جان است. در قضیه موسسات مالی که برخی نام مقدس ائمه اطهار را داشتند، یکی از راه‌های حقه بازی و جذب مردم این بود که یک دانه‌ای می ریختند که از 30 تا 70 درصد سود می دادند. چرا مردم جذب این موسسات میشدند؟ واقعا یکی از مشکلات و گرفتاری‌های نظام همین موسسات فریبکار بودند.

دادستان کل کشور گفت: کسانی که گرفتار بودند، ذائقه‌شان را با سودهای 40 الی 50 درصدی گرم می‌کردند و در ابتدا هم این سودها را می‌دادند اما در ادامه میلیاردها پول مردم را خوردند.


همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در ایتا
https://eitaa.com/joinchat/88211456C878f9966e5
آخرین خبر در آی گپ
https://igap.net/akharinkhabar
آخرین خبر در ویسپی
http://wispi.me/channel/akharinkhabar
آخرین خبر در بله
https://bale.ai/invite/#/join/MTIwZmMyZT
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar