رپرتاژ آگهی/ در دوران پر تلاطم و شرایط نامشخص فعلی بازار کسب و کار در ایران، لازم است مدیران و صاحبان کسب وکارها ، مهارت های ویژه ای را برای گذار از بحران موجود در اختیار داشته باشند. بر خلاف تصور اشتباهی که این روزها فضای کشور را فراگرفته است، هنوز می توان با مهارت از این گردنه پر پیچ و خم گذشت.
این مهارتها را باید آموخت. با شرکت در دوره های معتبر آموزش مدیریت کسب و کار، می توان به این مهم دست یافت.
دوره MBA یا مدیریت عالی کسب و کار، دانش و مهارت لازم برای یک مدیر عامل، یک کارآفرین و یک مدیر ارشد و یا فرد موثر در سازمان را فراهم می آورد. دوره های عادی مدیریتی وجود دارند، اما کسی که وارد دوره MBA می شود خود را در سطح بالاتری از مدیریت قرار می دهد و قصد ندارد مانند مدیران عادی، روشهای نخ نمای گذشته را تکرار کند. مدیران MBA افراد انقلابی در کسب و کار به حساب می آیند که به وضوح از پرستیژ، مدل فکری و شخصیت بالاتری نسبت به سایر مدیران برخوردارند.
در حالی که بهترین مراکز آموزش MBA ایران، تنها بر روی انتقال دانش به دانشجویان متمرکز هستند، آکادمی مجازی ایرانیان با پشتیبانی و فناوری مرکز EBS سوئد و همکاری مرکز تحقیقات استراتژیک توسعه ضمن ارائه بهترین برنامه آموزشی-پژوهشی، سه ویژگی کاملا انحصاری را به دوره مدیریت عالی کسب و کار - MBA افزوده است:
- دوره به صورت کاملا آنلاین برگزار می شود. شما بدون محدودیت در محل اقامت، به راحتی با موبایل یا رایانه از طریق اینترنت در کلاس اساتید ملی و بین المللی دوره شرکت می کنید. حتی از سکوهای نفتی خلیج فارس!
- فقط در این دوره، شما در برنامه اختصاصی MBA Challenge شرکت می کنید و تحت نظارت و مشاوره متخصصین، برای حل مشکلات اساسیِ کسب و کار خود اقدام می کنید.
- شما حتی با کمترین دانش کامپیوتر، به راحتی از تمامی امکانات این دوره کاربردی استفاده خواهید نمود.
پیشنهاد ویژه: در صورت تکمیل فرم ثبت نام اولیه رایگان در بیست و چهارمین دوره آنلاین MBA تا پایان امروز، از امتیازات خاص زیر برخوردار می شوید:
- امکان ثبت نام در دوره VIP با فرصت تخفیف یک میلیون تومانی
- امکان حضور آزمایشی در کلاسهای آنلاین اصلی دوره MBA
- دریافت بسته منحصر بفرد "دانشگاه جیبی MBA" در صورت ثبت نام نهائی
- دریافت گواهینامه بین المللی

برای دریافت اطلاعات بیشتر و تکمیل فرم ثبت نام اولیه کلیک کنید