تابناک/ بازار سکه تهران در چهارمین روز فعالیت در هفته جاری، با ثبات نرخ سکه تمام طرح قدیم و ادامه رشد قیمت سکه تمام طرح جدید همراه شد. همچنین امروز بانک مرکزی نرخ ۲۶ ارز از جمله دلار، پوند و یورو افزایش و نرخ ۱۱ ارز کاهش را کاهش داد.

در بازار آزاد سکه امروز (سه شنبه بیست و نهم خرداد ۹۷) شاهد ادامه رشد نرخ سکه تمام طرح جدید بودیم. بر اساس این گزارش، قیمت سکه تمام طرح قدیم بدون تغییر قیمت نسبت به روز قبل، به نرخ ۲,۳۹۰,۰۰۰ تومان معامله شد. همچنین هر سکه تمام طرح جدید با رشد اندک ۱۸ هزار تومان نسبت به روز گذشته، به قیمت ۲,۵۱۱,۰۰۰ تومان تا لحظه انتشار این خبر رسید. نرخ این سکه در بیشترین حالت، در سطح ۲ میلیون و ۵۳۲ هزار تومان قرار داشته است. هر نیم سکه بهار آزادی نیز بر خلاف روز قبل، با افت ۱۰ هزار تومانی به رقم ۱,۲۲۵,۰۰۰ تومان رسیده است. همچنین هر ربع سکه بهار آزادی در معاملات امروز، ۶۸۵ هزار تومان ارزشگذاری شد که نسبت به نرخ پایانی روز قبل، ۱۰ هزار تومان ارزان شده است. هر سکه یک گرمی نیز در حال حاضر، بدون تغییر به قیمت ۳۹۵ هزار تومان فروخته می‌شود.

علاوه بر بازار داخلی، خبر‌های رسیده از بازار جهانی فلزات گران بها، حکایت از افت قیمت طلا و نقره دارد. به طوریکه بر اساس این گزارش، هر اونس طلا در بازار جهانی تا این لحظه، با ۴ دلار و ۴۳ سنت کاهش، به قیمت ۱۲۷۴ دلار و ۱۹ سنت رسیده است. همچنین هر اونس نقره در معاملات امروز، ۱۶ دلار و ۳۲ سنت ارزشگذاری شده است که نسبت به روز قبل، ۱۸ سنت کاهش داشته است. هر اونس پلاتین نیز با افت ۱۰ دلار و ۳۰ سنت به رقم ۸۷۳ دلار و ۶۰ سنت رسیده است. همچنین هر اونس پالادیوم ۹۷۷ دلار و ۳۰ سنت قیمت گذاری شده است که نسبت به نرخ روز قبل، ۷ دلار و ۸۰ سنت ارزان‌تر شده است.

افزایش نرخ یورو و پوند در بانک مرکزی

براساس اعلام بانک مرکزی نرخ هر دلار آمریکا برای امروز «سه شنبه بیست و نهم خرداد ماه» با ۲۰ ریال افزایش نسبت به روز گذشته ۴۲ هزار و ۴۴۰ ریال قیمت خورد.


همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در ایتا
https://eitaa.com/joinchat/88211456C878f9966e5
آخرین خبر در آی گپ
https://igap.net/akharinkhabar
آخرین خبر در ویسپی
http://wispi.me/channel/akharinkhabar
آخرین خبر در بله
https://bale.ai/invite/#/join/MTIwZmMyZT
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar