رپرتاژ آگهی/آیا میدانید طراحی داخلی یکی از ده شغل پردرآمد دنیاست!

چگونه یک دکوراتور و طراح داخلی موفق شویم؟


(متن زیر را حتما بخوانید)

طراحی داخلی و دکوراسیون در واقع رشته بینظیری است که دو حوزه هنرهای خلاقانه و معماری را شامل می شود و البته درآمد بالایی نیز دارد.
مسیر شغلی دکوراتورها و طراحان داخلی
اول: آموزش : اگر تحصیلات دانشگاهی در این زمینه ندارید و یا مدرک تحصیلی تان در رشته متفاوتی است و هنوز دوست دارید که طراح داخلی باشید اصلا نگران نباشید. با گذراندن دوره های کوتاه مدت طراحی و دکوراسیون داخلی نیز می توانید آموزش های لازم را بدست آورید و در این حوزه حرفه خود را شروع کنید.
دوم : تجربه : قبل از اینکه بخواهید برای خودتان کار کنید و پروژه ای را به تنهایی انجام دهید، بهتر است که بعنوان دستیار یک طراح داخلی با تجربه و یا بعنوان بخشی از یک تیم طراحی کار کنید تا بتوانید تجربه های لازم را بدست آورید. در این حین می توانید رزومه کاریتان را نیز تهیه نمایید.
سوم : جذب مشتری: بعد از اینکه دوره های آموزشی لازم را گذراندید و تجربه کافی را نیز کسب کردید ، زمان آن می رسد که خود را محک بزنید و پروژه هایی را به تنهایی هدایت کنید. می توانید از طریق تبلیغات شبکه های اجتماعی، ایجاد وبلاگ یا وبسایت و یا واسطه ها و یا تبلیغ در روزنامه های محلی مشتری پیدا کنید و کار بگیرید.
چهارم : گسترش کار : می توانید دفتر کار خود را تاسیس کنید و با شرکت در دوره های تخصصی سعی کنید با گرایش ها و تکنیک های جدید در حوزه طراحی داخلی آشنا شوید. با مطالعه مداوم و عضویت در گروه های تخصصی دایره اطلاعات و تجربیات خود را در زمینه کاریتان گسترش دهید.
از کجا شروع کنم؟
بدون هیچ پیش نیازی و بدون مدرک دانشگاهی و بدون نیاز به پروانه نظام مهندسی فقط بخواهید و در کوتاه ترین زمان یک دکوراتور و طراح داخلی موفق شوید.
آکادمی عالی معماری داخلی و هنرهای دکوراتیو دانش پژوهان برند برتر آموزش معماری داخلی کشور با 12 سال سابقه برگزاری دوره های تخصصی و تنها برگزار کننده همایش ملی معماری داخلی در کل کشور برگزار می کند:
*دوره جامع معماری داخلی و دکوراسیون (ویژه ورود به بازارکار)*
*کارگاه اجرای کفپوش های اپوکسی و سقف های کششی*
*کارگاه جامع اجرای کناف *
*یادگیری بیش از 28 سرفصل تخصصی*
* مبانی هنرهای تجسمی، فتوشاپ و پرزانته ، اسکیس و راندو، پتینه و نقوش، چیدمان تخصصی، سبک شناسی، AutoCAD ، 3DMAX، طراحی مسکونی و تجاری ، حجم شناسی و ترسیم، قراردادهای حقوقی، عکاسی در معماری، و ...
مزایای ویژه دوره:
1 با گذراندن دوره جامع مدرک مورد تایید وزارت علوم تحقیقات و فناوری دریافت کنید.
2 مدرک پایان دوره داخل ایران اعتبار بالایی دارد و می توانید با آن جواز کسب و کار بگیرید.
3 اگر قصد مهاجرت و یا ادامه کارتان در خارج از کشور را نیز دارید این مدرک مورد تایید و قابل ترجمه و ارائه در دیگر کشورها نیز هست.
4 آموزش مقدماتی تا پیشرفته، از ایده تا اجرا
5 آموزش کاملا عملی و مهارتی ویژه ورود به بازارکار بر اساس به روز ترین سرفصل های جهانی
6 معرفی به بازار کار
همین حالا اقدام کنید و یک حرفه پرطرفدار و پولساز را شروع کنید
برای استفاده از این فرصت ویژه و دریافت مشاوره رایگان از دو طریق زیر میتوانید اقدام نمایید:
1 ارسال عدد 75 به شماره 30006018
2 تماس با شماره تلفن های 36688884-031 یا 36689100-031