تسنیم/ مدیر شرکت اسپانیایی اسپرونکو اینترنشنال که در زمینه خدمات نفت و گاز فعالیت دارد گفت، این شرکت به رغم تحریم های جدید دولت آمریکا، فعالیت های خود در ایران را ادامه می دهد.

به گزارش پایگاه خبری اسپوتنیک، کارلوس تولدو، مدیر شرکت اسپرونکو اینترنشنال گفت، این شرکت فعالیت خود در ایران را در سال 2013 «یعنی زمانی که تحریم ها علیه ایران از همه طرف از جمله از سوی اتحادیه اروپا و آمریکا» وضع شده بود آغاز کرده است.

وی افزود: «ما در آن زمان هیچ رقیبی در بازار ایران نداشتیم و این ما را تشویق کرد که وارد این بازار شویم.»

وی در عین حال افزود، شرکت اسپرونکو در سال 2015 و پس از لغو تحریم ها علیه ایران با «رقبای زیادی» مواجه شد و ناگزیر شد فعالیت های خود در ایران را به حداقل برساند. اکنون که واشنگتن تحریم های جدیدی علیه ایران وضع کرده و شرکت های خارجی طرف معامله با ایران را تهدید به تحریم کرده است، اسپرونکو این وضعیت را به عنوان یک موقعیت جدید برای خود می بیند.

تولدو گفت: «اکنون ما در حال بررسی از سرگیری فعالیت هایمان در ایران در بالاترین سطح هستیم... تاکنون اتحادیه اروپا تحریم جدیدی علیه ایران وضع نکرده است. و هر چیزی که آمریکا می گوید مشکل خودش هست، نه مشکل ما.»

وی افزود، هیچ گونه تهدیدی از ناحیه تحریم های آمریکا متوجه شرکت ما نیست و اگر هم بود، آن را نادیده می گرفتیم. «کسی به ما نمی گوید چکار می توانید بکنید و چه کار نمی توانید. بنابراین ما هر کاری که می خواهیم انجام می دهیم.»

همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در ایتا
https://eitaa.com/joinchat/88211456C878f9966e5
آخرین خبر در بله
https://bale.ai/invite/#/join/MTIwZmMyZT
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar