رپرتاژ آگهی/با نصب مسیریاب نشان، از کوتاه ترین مسیر ممکن به مقصد می رسید، اطلاعات ترافیکی را به طور لحظه ای دریافت کرده و به راحتی آب خوردن مکان های پرکاربرد را پیدا می کنید.
در حین سفر و جابجایی های درون شهری، هیچ چیز خوشایند تر از یافتن مقصد در اسرع وقت نیست. فرقی نمی کند راننده خودرو باشیم یا مسافر، در هر صورت گشت زدن توی خیابان ها برای پیدا کردن آدرس، کلافه کننده است. نرم افزارهای مسیریاب هوشمند دقیقا به درد همچین مواقعی می خورند.
دلیل جامعیت اپلیکیشن نشان، فقط استفاده از نقشه کامل شهرها و جاده های ایران نیست. اگر چه که در این نرم افزار نام فارسی تمامی معابر موجود است و کاربر می تواند به صورت متنی یا صوتی مقصد خود را سرچ کند. همچنین اگر روی موبایل مان این نرم افزار را نصب کرده باشیم دیگر نباید نگران جریمه شدن بخاطر عدم رعایت طرح زوج و فرد، یا داشتن سرعت غیر مجاز باشیم. قبل اینکه توی ترافیکی سنگین گیر بیافتیم و بنزین تمام کنیم، مسیری خلوت تر و یک پمپ بنزین در همان حوالی پیشنهاد می دهد. حتی اگر یک دفعه تصمیم بگیریم ماشینمان را جایی پارک کنیم و از دست شلوغی و ترافیک به پارک یا مکان تفریحی پناه ببریم، باز هم این اپلیکیشن نشان است که کارمان را راه می اندازد.
دریافت اپلیکیشن نشان