رپرتاژ آگهی/جعبه‌ی خدمات جیبی چیست؟!
مجموع خدماتی را جعبه‌ی خدمات جیبی میگویند که در جیب جا میشود و همیشه همراه و دم دست آدم است!
این کمی شگفت انگیز است اما اگر بپرسید این خدمات جیبی کاربوی دقیقا چه زمینه‌ای را شامل میشوند پاسخ شگفت‌انگیز تری برایتان خواهیم داشت!
شاید برایتان پیش آمده باشد مواقعی که خودروی‌تان نیاز به تعمیرات فوری یا تعویض قطعات یا یک تمیزکاری اساسی دارد نیاز به جعبه ابزار و جعبه خدماتی دارید که بتونه فورا به سرویس خوردوی شما کمک کنه. کاربوی همان خدمات خودروی شماست که کلیه خدمات را شامل می شود:
تعویض روغن در محل
تعویض باتری در محل
تعویض لنت در محل
تعویض شمع در محل
پنچرگیری در محل
کارواش در محل

و ....
ابزارهای همان جعبه‌ ابزار جیبی‌ست که اشاره کردیم!
تعجب نکنید...
نه ما اشتباه نوشته ایم و نه شما اشتباه خوانده اید!
یک مجموعه‌ از بهترین خدمات خودرو و متخصصان جیبی دور هم جمع شده اند و کارشناسانه خدماتی را ارائه میدهند که به راحتی میشود در جیب جا کنید و برای وقتتان جور دیگری برنامه‌ریزی کنید!

کافیست با نصب اپلیکیشن " کاربوی " روی تلفن همراهتان یک جعبه‌ی خدمات تخصصی خودرو برای خود دست و پا کنید و هر زمان که برای اتوموبیلتان یا حتی موتورسیکلت خود نیاز به متخصص داشتید به صورت آنلاین و با حداقل زمان در پی حل مشکل باشید و بعد از آن با خیالی آسوده به کارهایی برسید که عقب‌مانده‌ است؛
علاوه بر این وقت آن رسیده که برای نظافت وسیله‌ی نقلیه‌یتان روش های دیگری را امتحان کنید!
نیروهای خدمات جیبی کاربوی بدون قطره‌ای آب، خواهند توانست خودروی شما را با بروزترین تکنولوژی‌های نانو از همیشه درخشانتر کنند؛
با فراهم آمدن این امکان، هم از بدنه‌ی خودرو در برابر آسیبهای وارده از شست‌وشوی سنتی مواظبت کرده و هم در وقت و هزینه‌یتان صرفه جویی کرده اید؛ علاوه بر آن مانع مصرف بی جهت حجم بالایی از آب نیز شده‌اید.
با carboy ....
تضمین اصالت کالا و کیفیت خدمات؛
احساس احترام؛
حفظ محیط زیست؛
تنوع محصولات؛
و صرفه جویی در زمان و هزینه را امتحان کنید و از قدرت علم و تخصص لذت ببرید!
اپلیکیشن کاربوی را میتوانید از کافه بازار، سیب اپ دانلود کنید و خیال خودتونو از ماشینتون راحت کنید.