آخرین خبر/حسین بردبار:مدیر منطقه ای یک شرکت بین المللی در زمینه جابجایی مسافر از سرمایه گذاری 5 میلیون یورویی در ایران پس از یک سال فعالیت و اشتغال زایی برای 70 هزارنفر راننده در 60 شهر کشورمان خبرداد.
به گزارش خراسان، ایلیا بانیشف، مدیر منطقه ای شرکت ماکسیم که در زمینه حمل و نقل و جابجایی مسافر فعالیت دارد؛ دیروز در نشستی خبری در تهران درجمع خبرنگاران با بیان این که این شرکت در بند دلارهای آمریکایی نیست و درفضای اقتصادی کنونی ایران به دنبال توسعه کسب و کار خویش است؛ افزود: ماکسیم در 300 شهر روسیه و همچنین در کشورهای اوکراین، بلاروس، بلغارستان، گرجستان، آذربایجان، قزاقستان، تاجیکستان وایتالیا درحال فعالیت است وفعالیتمان در ایران را از سال گذشته آغاز کردیم که هم اکنون بیش از 400 نفر در ساختمان مرکزی این شرکت (کال سنتر) درتهران مشغول فعالیت هستند.
وی با یادآوری سرمایه گذاری 5 میلیون یورویی درایران تصریح کرد: این رقم یک نوع سرمایه گذاری ابری نیست و صرف ساختمان نمی شود بلکه پولی است که برای حقوق و هزینه های کسانی است که دراین کسب و کار در ایران فعالیت دارند.
وی با تاکید براین که کسب و کار ماکسیم از بورسهای آمریکایی به دست نیامده است و دربند دلارهای آمریکایی هم نیست، درپاسخ به پرسش خراسان درباره این که آیا نگران فعالیت برندهای رقیب ایرانی نظیر اسنپ و تپ سی نیستید، گفت: وجود رقبا درایران ما را نمی ترساند چون در روسیه و دیگر کشورها چند برابر این رقبا وجود دارند و ما درکنار آنها فعالیت می کنیم .
وی با بیان این که به توسعه سرمایه گذاری مان در ایران ادامه می دهیم، افزود:مطمئن باشید که کار ما در ایران ادامه پیدا خواهد کرد چون ایران برای ما جذابیت زیادی دارد و درست داریم مدلی که در روسیه پیاده کردیم را در ایران گسترش می دهیم.
بانیشف تاکید کرد: مدل کار ما در ایران متفاوت است و سرمایه گذاری مان می توانست مثل دیگر کشورها در ایران نیز آهسته باشد ولی این طور نیست. ما شرکت باتجربه ای هستیم و تجربه سرمایه گذاری در کشورهای مختلف را داریم.
آرمین کریمی، مدیر توسعه و عملیات ماکسیم نیز دراین نشست خبری با بیان این که این شرکت در اواخر سال 2004 میلادی فعالیت خود را آغاز کرد ولی در ایران از اواخر سال گذشته فعال شده است،افزود:ما به دنبال بومی سازی فعالیت این شرکت بین المللی در ایران هستیم و مهمترین اهداف ما رشد سریع با استفاده از فناوری های روز دنیا است./
همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در ایتا
https://eitaa.com/joinchat/88211456C878f9966e5
آخرین خبر در بله
https://bale.ai/invite/#/join/MTIwZmMyZT
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar