مهر/ در جریان معاملات بازار آزاد تهران، قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید امروز پنجشنبه ۲۴ آبان‌ماه، ۳ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان شد.

در جریان معاملات امروز پنجشنبه ۲۴ آبان ماه بازار آزاد تهران (تا لحظه انتشار خبر)، قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید ۳ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان شد که نسبت به قیمت 4 میلیون و 50 هزار تومانی در روز گذشته 250 هزار تومان کاهش داشته است.
همچنین در معاملات امروز بازار پایتخت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم ۳میلیون و ۶۰۰هزار تومان خرید و فروش شد که نسبت به روز گذشته 400 هزار تومان کاهش را نشان می دهد.
قیمت هر قطعه نیم سکه بهار آزادی نیز که روز گذشته ۲ میلیون و 80 هزار تومان بود، در معاملات امروز بازار با کاهش 130 هزار تومانی به یک میلیون و ۹۵۰ هزار تومان رسید. قیمت هر قطعه ربع سکه نیز از یک میلیون و 150 هزار تومان روز گذشته به یک میلیون و ۷۰ هزار تومان کاهش یافت. سکه یک گرمی نیز در معاملات امروز ۶۶۰ هزار تومان قیمت گذاری شد.
بر اساس این گزارش، هر اونس طلا در بازارهای جهانی ۱۲۱۲ دلار و ۷۰ سنت و هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز ۳۳۸ هزار و ۲۰۰ تومان است. در بازار امروز به رغم افزایش قیمت هر انس طلای جهانی، اما قیمت هر گرم طلای ۱۸ عیار کاهش داشته است.


ما را در کانال «آخرین خبر» دنبال کنید