رپرتاژ آگهی/مهاجرت به کانادا
خصوصا شما دوست عزیزی که ریجکت شده‌اید!
گروه حقوقی رادیو وکالت با مدیریت وکیل پایه یک دادگستری، جناب آقای محمود شفیع‌زاده، فعالیت خود را در راستای امور مهاجرتی خصوصا مهاجرت به اروپا، از سال 92 آغاز نمود و در مدت زمان کوتاهی این مجموعه توانست اقامت دائم کشورهایی چون اسپانیا، آلمان، اوکراین و همچنین استرالیا و عمان را برای بسیاری از هموطنان گرامی اخذ نماید.
در حال حاضر گروه حقوقی رادیو وکالت با گردآوری تیمی مجرب از وکلا و کارشناسان کارآزموده و شناخته شده در زمینه مهاجرت و کسب اقامت کانادا، و با اتخاذ تدابیر بسیار مناسب در قبال محدودیت‌های اعمال شده از سوی سفارت کانادا برای شهروندان ایرانی، سعی نموده است تا بیش از گذشته مسیر مهاجرت و دریافت اقامت این کشور را برای ایرانیان هموارتر سازد.
خاطرنشان می‌کند آن دسته از عزیزانی که در گذشته به منظور اخذ ویزای مولتی کانادا اقدام نموده و با رد درخواست (ریجکتی) مواجه شده‌اند، می‌توانند با قاطعیت اقدام به درخواست و اخذ مجدد ویزای مولتی کانادا از طریق گروه حقوقی رادیو وکالت نمایند.
با توجه به تمهیدات در نظر گرفته شده متقاضیان میتوانند از طریق اخذ ویزای مولتی توریستی کانادا (از طریق دعوت‌نامه توریستی- تجاری) اقدام به مهاجرت به کانادا نمایند.
متقاضیان و علاقه‌مندان محترم جهت کسب اطلاعات و بهره‌مندی از مشاوره رایگان در خصوص اطلاع از نحوه، شرایط، مدارک لازم و هزینه‌های مهاجرت به کانادا با توجه به روش‌های مذکور، می‌توانند همه روزه از ساعت 8:30 الی 18:30 با کارشناسان گروه حقوقی رادیو وکالت تماس حاصل فرمایند.
شماره تماس:
021-88705123
همچنین در ساعات غیر اداری میتوانید وارد وب سایت شده و فرم مربوطه را پر کنید.کارشناسان ما پس از انجام بررسی های لازم با شما تماس خواهند گرفت.
https://legalholding.ir

هدیه رادیو وکالت به هموطنان عزیز:
اخذ نوبت از سفارت کانادا در کشور ترکیه به همراه 3 شب و 4 روز اقامت در این کشور را مهمان رادیو وکالت باشید.
/

ما را در کانال «آخرین خبر» دنبال کنید