رپرتاژ آگهی/فرودگاه مشهد کجاست؟
فرودگاه بین المللی مشهد و یا فرودگاه شهید هاشمی نژاد که البته هر دوی آن ها اشاره به یک فرودگاه دارند، از جمله فرودگاه های پر رفت و آمد کشورمان است که پروازهای بین المللی را نیز در خود دارد.پیدا کردن آدرس فرودگاه مشهد کار سختی نیست، بلوار فرودگاه، شما را به فرودگاه می رساند.
در فرودگاه مشهد چه خبر است؟
اگر ساعتی در ترمینال پروازهای داخلی منتظر پرواز نشستید می توانید از 100 مگابایت اینترنت رایگان به مدت یکساعت استفاده کنید. همچنین امکانات رفاهی غرفه های خرید سوغات و رستوران نیز در ترمینال پروازهای داخلی وجود دارد.

قیمت پرواز به مشهد از شهرهای مختلف چقدر است؟
قیمت پروازهای تهران-مشهد در این روزها بین 300 تا 600 هزار تومان است که این عدد براساس نوع هواپیمایی و روزهای خاص و چارتری متغیر است. برای اطلاع از آخرین قیمت پروازها به همراه تخفیف ویژه به این صفحه مراجعه کنید. 


اطلاعات پرواز
اگر می خواهید از زمان دقیق پروازتان مطلع شوید باید با اطلاعات پرواز فرودگاه تماس بگیرید یا به این صفحه مراجعه کنید. اطلاعات پرواز کلیه فرودگاه‌های ایران به صورت لحظه‌ای و آنلاین دراین صفحه قرار دارد.

راه‌های دسترسی به فرودگاه مشهد
ایستگاه متروی فرودگاه، در مسیر فرودگاه تا وکیل آباد از ساعت ۶ صبح تا ۲۲:۳۰ هر 20 دقیقه یکبار به مسافران سرویس می دهد.
برای استفاده از اتوبوس نیز می توانید از خط ۷۷ شرکت اتوبوس رانی مشهد مسیر فرودگاه تا حرم را استفاده کنید. با استفاده از اتوبوس می توانید در ۲۰ دقیقه این مسیر را بپیمایید.
تاکسی‌های ویژه فرودگاه برای بردن شما به جاذبه های دیدنی مشهد هم در محوطه فرودگاه حاضرند و معمولا قیمت‌شان توسط تاکسی متر محاسبه می شود.
در ضمن علاوه بر بلیت پرواز برای رزرو آنلاین هتل و یا تور می‌توانید به وبسایت دیجیلیت مراجعه کنید.

با کد تخفیف akharinkhabar ویژه کاربران آخرین خبر، بلیت پروازهای داخلی سراسر ایران را با تخفیف ویژه از دیجیلیت خریداری کنید.