ایسنا/ عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه ما پیشنهاد داریم جهاد نصر به بورس نزدیک شود و در آن سرمایه‌گذاری کند، گفت: امروز در یک تحریم سنگین قرار داریم و نیاز به ریسک در مورد مدیران مشاهده می‌شود، این ریسک گاهی بیش از ۵۰ درصد امکان اشتباه دارد اما برای حیات کشور لازم است.

محمد فروزنده در سی‌ویکمین گردهمایی فرماندهان مهندسی رزمی جنگ جهاد با اشاره به عملکرد جهاد نصر تصریح کرد: امروز هم در سیل خوزستان یکی از نقاط اتکا، جهاد نصر بود که می‌توان مانند دوران جنگ آن را برای عملیات‌ها فرستاد و هم برای دوران بحران بسیار ارزشمند است.

وی با بیان اینکه باید مانند دوران جنگ و دفاع مقدس با شرایط تحریم بجنگیم، گفت: زمانی که کشور دچار مشکل می‌شود همه می‌گویند مانند دوران دفاع مقدس پیروز می‌شویم اما این نکته وجود دارد که باید مانند دوران دفاع مقدس آمادگی کامل داشته باشیم تا بتوانیم بر شرایط تحریم و جنگ اقتصادی غلبه کنیم.

فرزونده با اظهار به اینکه در دوران دفاع مقدس، اقتصاد، جنگ را پشتیبانی می‌کرد اما این بار جنگ بر خود اقتصاد وارد شده است، افزود:پس از جنگ دوباره دچار تحریم شدیم که این بار فشار بیشتر شده و جنگ اقتصادی ایجاد شده که فشار آن بر جامعه از جنگ تحمیلی بیشتر است.


ما را در کانال «آخرین خبر» دنبال کنید

رزرو آنلاين بليط
ساميار آگهی