آخرین خبر/ قیمت دلار در صرافی‌های بانک‌ها امروز ۱۸ هزار و ۹۹۰ تومان و قیمت یورو ۲۱ هزار و ۱۰۰ تومان تعیین شده است و سکه هم اکنون در مرز کانال 9 میلیون تومان است.

بر اساس اعلام اتحادیه طلا و جواهر هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید امروز با رشد بیش از ۱۴۰ هزار تومانی قیمت از مرز هشت میلیون و 980 هزار تومان فراتر رفت . بهای هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز در بازار به 867 هزار و 300تومان رسید و سکه طرح قدیم نیز 8 میلیون و 550 تومان ارزش گذاری شده است.

صرافی‌های بانک‌ها امروز سه‌شنبه قیمت دلار را برای فروش به مردم با کاهش 60 تومانی نسبت به روز کاری قبل 18 هزار و 990 تومان اعلام کرده‌اند. این صرافی‌ها دلار را از مردم با قیمت 18 هزار و 900 تومان خریداری می‌کنند.
بر همین‌ اساس طی روز جاری قیمت فروش یورو در صرافی‌های بانک‌ها 21 هزار و 100 تومان اعلام شده است؛ قیمت خرید یورو نیز در این صرافی‌ها 21 هزار تومان است.

5 صرافی بانکی در خیابان فردوسی با داشتن کارت ملی، کارت شتاب و شماره همراه به نام متقاضی از ساعت 10 تا 15 تا 2000 دلار آمریکا به متقاضیان واجد شرایط عرضه می‌کنند. این صرافی‌ها در طول روز متناسب با نوسان قیمتی در بازار آزاد، خرید و فروش دلار و یورو را با قیمت‌های مختلفی انجام می‌دهند.