آخرین خبر/ هر چند بهای دلار در صرافی‌های بانکی امروز تنها تغییر 50 تومانی را را تجربه کرده است و 18 هزار و950 تومان به فروش می رسد اما قیمت سکه با افزایشی عجیب به میانه کانال 9 میلیون تومان رسیده است.

صرافی‌های بانک‌ها امروز پنج‌شنبه قیمت دلار را برای فروش به مردم 18 هزار و 950 تومان اعلام کرده‌اند. این صرافی‌ها دلار را از مردم با قیمت 18 هزار و 900 تومان خریداری می‌کنند.بر همین‌ اساس طی روز جاری قیمت فروش یورو در صرافی‌های بانک‌ها بدون تغییر نسبت به دیروز 21 هزار و 100 تومان اعلام شده است؛ قیمت خرید یورو نیز در این صرافی‌ها 21 هزار تومان است.

هر قطعه سکه امامی با افزایشی نزدیک به 365 هزار تومان به نرخ ۹ میلیون و 448 هزار تومان فروخته می شود . 

هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز رشدی نزدیک به ۲۳ هزار تومان را نسبت به روز گذشته شاهد بود و به قیمت 888 هزار و 600 تومان رسید.
هر گرم طلای 24 عیار یک میلیون و 185 هزار تومان و هر مثقال طلا 3 میلیون و 865 هزار تومان ارزش‌گذاری شده است، ضمن آنکه هر اونس طلا در بازارهای جهانی با قیمت 1770 دلار معامله می‌شود.

افزایش قیمت ارز در بازار داخلی و افزایش قیمت جهانی طلا از جمله دلایل رکوردشکنی های این روزهای طلا و سکه در بازار است؛ قیمت سکه در روزهای اخیر رکوردهای بالایی را به ثبت رسانده است اما باوجود افزایش قیمت ها در بازار طلا و سکه تقاضای اضافی وارد این بازار نشده و فعالان این بخش می گویند که قیمت ها متاثر از افزایش شدید قیمت دلار، رشد کرده اند.