آخرین خبر/قیمت ها امروز در بازار نوسان داشتند و سکه بهار آزادی در بازار تهران ارزان شد و به ۱۱میلیون و 200 هزار (یازده میلیون و دویست هزار) تومان رسید همچنین نرخ فروش دلار در صرافی ملی با افزایش 300 تومانی نسبت به قیمت‌های پایانی روز کاری قبل 22 هزار و 200 تومان اعلام شده است.

بازار طلای ایران امروز شاهد ثبات قیمت ها نسبت به روز گذشته است اما در مقابل قیمت دلار در بازار ارز پایین آمد و قیمت سکه هم نوسان داشت.

آخرین نرخ گرم طلا ۱۸ عیار و سکه
قیمت طلا امروز ثابت ماند و هر گرم طلا ۱۸ عیار به 1 میلیون و 79 هزار و 500 تومان رسید که نسبت به روز قبل ، بدون تغییر است. همچنین نیم سکه 5 میلیون و 550 هزار تومان و ربع سکه 3 میلیون 200 هزار تومان ارزش گذاری شده است.

نرخ دلار

صرافی‌های بانک‌ها امروز سه‌شنبه قیمت دلار را برای فروش به مردم با افزایش 300 تومانی نسبت به قیمت‌های پایانی روز کاری قبل 22 هزار و 200 تومان اعلام کرده‌اند. این صرافی‌ها دلار را از مردم با 100 تومان کاهش نسبت به دیروز با قیمت 20 هزار و 200 تومان خریداری می‌کنند.
طی روز جاری قیمت فروش یورو در صرافی‌های بانک‌ها نیز با 300 تومان افزایش نسبت به قیمت‌های پایانی روز کاری قبل 26 هزار تومان اعلام شده است؛ قیمت خرید یورو در این صرافی‌ها با 200 تومان افزایش نسبت به دیروز 24 هزار تومان درج شده است.


گفتنی است، یکی از نشانه‌هایی که کارشناسان ارزی را هم به کاهش قیمت ارز از روزهای آینده امیدوار کرده، اختلاف بالای قیمت خرید و فروش ارز در صرافی‌های بانکی است؛ امروز قیمت خرید و فروش دلار در این صرافی‌ها 2 هزار تومان و قیمت خرید و فروش یورو 2 هزار تومان اختلاف داشت. فعالان بازار معتقدند بازارساز به‌زودی با ورود جدی به بازار قیمت‌ها را برمی‌گرداند و شاید اتفاقی مشابه شهریور 97 در انتظار بازار باشد.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar