باشگاه خبرنگاران/ سومین جلسه شورای راهبری و تلفیق بودجه در محل سازمان برنامه وبودجه کشور برگزار شد.

به گزارش سازمان برنامه و بودجه کشور، در سومین جلسه شورای راهبری و تلفیق بودجه پیوست‌های بخشنامه بودجه سال ۱۴۰۰ شامل برنامه زمانبندی، سقف اعتبارات هزینه‌ای و سرمایه‌ای حسب فصول عملیاتی، دستورالعمل بودجه شرکت‌های دولتی، دستورالعمل بودجه ریزی مبتنی بر عملکرد، دستورالعمل تکمیل فرم‌های دستگاه‌های اجرایی و همچنین نحوه تهیه و جمع بندی گزارشات لایحه بودجه مورد بحث و بررسی قرارگرفت.
همچنین سید حمید پورمحمدی معاون اقتصادی، و هماهنگی برنامه و بودجه گفت: موضوعاتی که در این نشست مورد بررسی قرارگرفت مرور بخش‌های مهم بخشنامه بودجه سال ۱۴۰۰ از جمله منابع-مصارف و ضوابط مالی که باید منضم به بخشنامه بودجه باشد، که به‌زودی توسط ریاست محترم جمهور ابلاغ خواهد شد.
وی افزود: ما امیدواریم تا پایان این هفته بخشنامه بودجه و پیوست‌های آن به دستگاه‌های اجرایی ابلاغ شود تا دستگاه‌ها بتوانند بودجه خود را در موعد مقرر ارائه کنند.
پورمحمدی گفت: علی‌رغم همه تهدید‌ها و تحریم‌ها و محدودیت‌های موجود در منابع درآمدی همه پرداخت‌های اجتناب نا‌پذیر از جمله حقوق کارمندان و بازنشستگان و همچنین پرداخت‌ها به طرح‌های عمرانی با نظم تاکنون انجام دادیم.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar