موسیقی ما/ با تائید ضمنی مسئولین فدراسیون فوتبال و برخی مسئولین باشگاه پرسپولیس تهران، بهنام بانی و شهاب مظفری خواننده‌هایی هستند که در صورت نهایی شدن مذاکرات، پیش از دیدار برگشت فینال لیگ قهرمانان آسیا در استادیوم آزادی به اجرای برنامه خواهند پرداخت.

شنیده‌ها حکایت از آن دارد که مذاکرات با این دو خواننده پاپ انجام شده و با توجه به سفر بازیکنان و مسئولین باشگاه پرسپولیس به ژاپن، توافقات نهایی روز چهارشنبه انجام خواهد شد.

خبرنگار ما در گفتگو با «بهنام بانی» این مسئله را پیگیری کرد و این خواننده از انجام صحبت‌های ابتدایی در این باره خبر داد و اینکه توافق نهایی تا آخر هفته در تهران اتفاق خواهد افتاد. همچنین «سعید سال‌افزون» یکی از مدیران موسسه آراد در گفت‌وگو با موسیقی ما از انجام مذاکراتی برای حضور برخی خوانندگان این موسسه از جمله شهاب مظفری در برنامه فوق خبر داد که هنوز نهایی نشده است.

سایت «موسیقی ما» پیش‌تر درباره نخستین کنسرت صد هزار نفره در استادیوم آزادی پیش از بازی برگشت پرسپولیس در تهران خبر داده بود.

دو تیم پرسپولیس-کاشیما آنتلرز ژاپن در چارچوب بازی برگشت فینال لیگ قهرمانان آسیا از ساعت 18:30 در ورزشگاه آزادی به مصاف هم خواهند رفت

ما را در کانال «آخرین خبر» دنبال کنید

نسخه جديد
آگهی