آخرین خبر/ کنسرت‌های تابستانی «اشوان» در تهران با استقبال مخاطبین این خواننده روبه‌رو شد. این هنرمند در حالی 8 و 14 مرداد 1398 پس از حدود یک سال در در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی تهران روی صحنه رفت که تمامی بلیت‌های این دو شب در چند ساعت به فروش رسیده بود.
«شیدا» آهنگی با ترانه و ملودی اشوان و تنظیم «نیمان غفاری» بود که بهمن‌ماه سال گذشته منتشر شد و استقبال مخاطبان از آن باعث شد اشوان بار دیگر در بازار موسیقی پاپ مورد توجه قرار بگیرد. این آهنگ در کنسرت اخیر این خواننده نیز مورد توجه قرار گرفت و به درخواست حضار دو بار اجرا شد. «مقصر»، «دارم عاشق می‌شم»، «منو دریاب»، «دوباره تو»، «من آدم رویای تو نیستم»، «بعد من»، «چرا گریه کردم» و... از دیگر قطعاتی بودند که اشوان در کنسرت مردادماه اجرا کرد.
نوازندگانی سرشناسی چون نیما رمضان و آرش سعیدی در ارکستر اشوان حضور دارند.
در این کنسرت چهره‌هایی چون بهنام بانی، امیرعباس گلاب، میثم ابراهیمی، حامد برادران، ایمان ابراهیمی، هومن شاهی (گامنو)، سیاوش خیرابی، ناصر زینعلی، علیرضا پویا و... حضور داشتند.
اشوان از زمستان سال گذشته، فعالیت‌های موسیقایی‌اش را با مدیریت «حمید خسروبیگی» دنبال می‌کند. این خواننده در ماه‌های اخیر کنسرت‌هایی در کیش، ساری، بهبهان، اهواز، شیراز، رشت، بندرعباس، کرج، قدس، لنگرود، زاهدان، گرگان، اصفهان، آبادان، ارومیه، کرمانشاه، هشتگرد، متل قو، آمل، بابلسر، بوکان، سیرجان، سقز و... برگزار کرده و به زودی در محمودآباد، کلاردشت، رامسر، کرمان و چند شهر دیگرروی صحنه خواهد رفت.

ما را در کانال «آخرین خبر» دنبال کنید