ایسنا/ در ششمین شب از سی وپنجمین جشنواره موسیقی فجر اجرای گروه‌های ویژه بانوان آغاز می‌شود.

به گزارش ایسنا، سه‌شنبه (۲۹ بهمن ماه) شش سالن در تهران، ۱۲ اجرا از ۱۱ گروه را همراهی خواهند کرد که از این میان سه اجرا، به گروه‌های ویژه‌ی بانوان اختصاص دارد.

فرهنگسرای نیاوران امشب صحنه خود را در اختیار بانوان قرار داده است. گروه نوشه به سرپرستی نیوشا بریمانی در سانس نخست، گروه کوک ماه به سرپرستی لیلا جعفرپور و گروه چریکه سنه به رهبری شرمین زرنشان نیز در سانس دوم اجرای خود را به روی صحنه می‌برند.

همچنین امشب جشنواره موسیقی فجر با اجرای گروه‌های خارجی همراه خواهد بود و به این ترتیب تالار وحدت دو اجرا از بخش بین‌الملل را میزبانی می‌کند.

بر این اساس فلوریان نواک (رسیتال پیانو) از بلژیک و وینسنت پیرانی و امیلی پاریزین (در اجرای دوئت آکاردئون و ساکسیفون) از فرانسه، به ترتیب در سانس‌های اول و دوم تالار وحدت اجرا خواهند کرد.

در تالار رودکی ارکستر زهی نیلپر آنسامبل بادی به رهبری نوید گوهری و کانتوس به رهبری کاوه میرحسینی به ترتیب در سانس اول و دوم به روی صحنه می‌روند.

برگزیدگان جشنواره نوای خرم در سانس نخست و هنرستان موسیقی پسران در دومین سانس در سالن سوره اجرا خواهند کرد.

برج آزادی هم در سانس ۲۱:۳۰ گروه رها به رهبری مهدی تیموری را همراهی می‌کند.

میلاد نمایشگاه که در جشنواره امسال برگزارکننده کنسرت‌های پاپ بود امشب نیز دو سانس خود را در اختیار سیروان خسروی قرار داده است.

سی‌وپنجمین جشنواره موسیقی فجر که از (۲۴ بهمن ماه) به صورت رسمی کار خود را آغاز کرده است، فردا (۳۰ بهمن ماه) آخرین روز خود را پشت سر می‌گذارد و اختتامیه نیز (اول اسفند ماه) برگزار خواهد شد.


ما را در کانال «آخرین خبر» دنبال کنید