ایرنا/ در روزهایی که مردم به توصیه مسئولان و برای شکست ویروس کرونا به در خانه ماندن تشویق می‌شوند، روزبه نعمت‌اللهی خواننده پاپ برای مخاطبان خانه‌نشین خود کنسرت مجازی می‌گذارد.

در آستانه سال نو و بر خلاف همه رسم‌های مربوط به شب عید، امسال مردم برای در امان ماندن از ویروس کرونا به در خانه ماندن تشویق می‌شوند و خبری از رونق شبگردی‌های خانواده ها و بازارهای عیدانه گویا نخواهد بود. اما بسیاری هنرمندان موسیقی در این شرایط به خوبی به وظایف خود در تلطیف فضای عمومی واقف هستند و به آن ها عمل می‌کنند که روزبه نعمت‌الهی یکی از این هنرمندان است که قصد دارد برای مردم در خانه مانده از طریق فضای مجازی کنسرت برگزار کند.

به گزارش روابط عمومی برج میلاد، آخرین روزهای سال ۹۸ یادآور روزهای خوبی برای ایرانیان نیست و بسیاری هموطنانمان با بیماری کرونا دست و پنجه نرم می کنند یا بسیاری از آنها در خانه هایشان قرنطینه شده اند.

روزبه نعمت اللهی خواننده این کنسرت نیز ضمن قدردانی از تمام شهروندان برای حضور نیافتن در محافل عمومی به منظور پیشگیری از بیماری کرونا، گفت: این کنسرت برای شمایی است که در این سال‌ها هم نفس ام بوده اید، کنسرتی را در سالن خالی برج میلاد برگزار خواهم کرد، اما یقین دارم صدای هم‌صدایی تان از دور تحملی می‌شود برای گذراندن این روزهای بی‌نفس.

این کنسرت شنبه آتی (٢٤ اسفند) ساعت ۱۰ شب برگزار می شود، جزییات نحوه تماشای آن نیز طی روزهای آینده اعلام خواهد شد.

#باهم_شکستش_می‌دهیم
ما را در کانال «آخرین خبر» دنبال کنید