آخرین خبر/ بهروز صفاریان ضمن انتشار تیزر کوتاهی از آهنگ جدیدش به نام «کرونا» که کار آهنگ سازی آن را به عهده داشته است نوشت:
می گویند در روزگاران قدیم، به واسطه احساس نیاز، شعر به موسیقی اضافه شد و موسیقی به سمت مینیمالیسم و پاپ حرکت کرد.
و من، از الگوهایی که در این راه انتخاب کردم آموختم که اولویت با موسیقی و کلامی‌ست، که درمواجهه با دنیا واجتماع تاثیری آگاه‌سازانه و حرکتی رو به جلو ایجاد کند.
و این مهم را به دور از تفکرات پوپولیستی و عوام فریبانه وظیفه هر هنرمند خصوصا آنها که در راس توجه هستند می‌دانم. از آنجا که به گفته فیلسوف بزرگ افلاطون موسیقی هنر اول است، این وظیفه را برای بزرگان عرصه موسیقی واجب‌تر می‌دانم.
امروز تفکرات تولید درمارکت موسیقی، تحت تاثیر فضای صنعتی و درآمدزا قرار گرفته که بیشتر تابع عوامل معلق و سیاس و زودگذر در سطح اجتماع است.
دلیل همکاری من با مازیار عطاریان، علاوه بر دوستی قدیمی و تاثیرات مثبت او در روابط هنری با همکارانش و البته علاقه شخصی‌ام به او، احساس مسئولیتش نسبت به جامعه خودش بوده. او بدون سفارش از سمت ارگان‌های تولید آثار ارزشی، به فکر جریانی اجتماعی رفته که امروزه جهان را هم فرا گرفته تا به سهم خودش، وظیفه‌ای که به گردن یک هنرمند است را انجام دهد و سهم خودش را به جامعه‌ای که همه در آن زندگی می‌کنیم ادا کند.
کرونا یک جریان زودگذر نیست؛ پدیده‌ای‌ست که شاید جهان به قبل و بعد از آن تقسیم شود و بشریت بعد از آن وارد دوران جدیدی خواهد شد. کرونا ثابت کرد که زمین بی مرزه...


پ.ن
۹۰٪آثار بزرگان موسیقی پاپ در این جهت و تاثیرگذاری بوده‌اند که می‎شود به این اسامی اشاره کرد:
‏Eartg song-They Don't Care About Us-Black Or White...............
‏Pink floyd- bob marley- john lennon- bob ‌dylan................‌‌

برای گوش دادن به نسخه کامل این قطعه به لینک زیر مراجعه نمایید:
آهنگ جدید/ کرونا (زمین بی مرز) با خوانندگی مازیار عطاریان
آهنگ جدید/ کرونا (زمین بی مرز) با خوانندگی مازیار عطاریان

1399/04/06 - 19:41