ایران آرت/ علیرضا قربانی با انتشار ویدئویی در فضای مجازی اعلام کرد که آلبوم "با من بخوان" به آهنگسازی حسام ناصری روز 21 مردادماه منتشر خواهد شد.
این آلبوم شامل پنج آهنگ جدید و تک‌آهنگ‌های پروژه "با من بخوان است" که از اسفند ۱۳۹۷ تا زمستان سال گذشته به صورت تک آهنگ منتشر شد.

در این آلبوم موسیقی حسام ناصری با اشعار ابوسعید ابوالخیر، اهورا ایمان، مریم مروج، مولانا، محمدابراهیم جعفری، واقف لاهوری، احمد شاملو، حمید خلف بیگی، احمد امیرخلیلی، حسین منزوی و عارف قزوینی همراه شده است. فضای این آلبوم مانند سایر آثاری که تا کنون به صورت تک‌آهنگ منتشر شده تلفیقی از موسیقی ایرانی و الکترونیک است اما در تولید آثار این پروژه جمعی از نوازندگان سرشناس موسیقی ایران هم هنرنمایی کرده‌اند. همچنین میکس و مسترینگ آلبوم هم توسط آرش پاکزاد انجام شده است.  

این آلبوم در ادامه پروژه "با من بخوان" است که آثار و اجراهای آن در سال ۹۸ با استقبال مخاطبان مواجه شد. علیرضا قربانی این کنسرت ها را در تهران و شهرهای مختلف روی صحنه برد. این در حالی است که اجراهای "با من بخوان" در شهر تهران طی ۴۳ سانس در بهار و تابستان روی صحنه رفت و قرار بود که این اجراها با رپرتوار متفاوت طی حدود سی سانس هم در فصل زمستان روی صحنه برود اما حادثه هواپیمای اوکراینی و در ادامه شیوع ویروس کرونا باعث شد تا فقط یک سانس از این کنسرت‌ها در ماه اسفند برگزار شود. این در حالی بود که تور اجراهای "با من بخوان" هم در شهرهای مختلف ایران روی صحنه رفت اما تور داخلی و بین‌المللی این پروژه به دلیل شیوع ویروس کرونا در زمستان سال گذشته و بهار امسال لغو شد.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar