ایران آرت/ آلبوم "اینکه دلتنگ توام" به آهنگسازی نسیم شاملو و پیمان خازنی و خوانندگی سالار عقیلی منتشر شد. این آلبوم شامل ۹ قطعه است که می‌توان به اینکه دلتنگ توام، زلف، سپید می‌گذرد یا سیاه می‌گذرد، ای عشق، مهتاب و کمتر شده‌ام از ساخته‌های نسیم شاملو و قطعه‌های هر که با من نشست، در باختن دل و آهنگ جهانگردی سعدی ساخته‌ی پیمان خازنی اشاره کرد. از اتفاقات جالب این آلبوم می‌شود به همکاری سالار عقیلی با نسیم شاملو، آهنگساز و نوازنده پیانو و سنتور اشاره کرد."اینکه دلتنگ توام" عنوان یکی از اشعار مهدی مظاهری و نخستین غزل او در مجموعه شعر "راحیل" است.
این آثار به تأسی از موسیقی کلاسیک ایرانی با نگرشی نو به مبحث سازبندی شکل گرفته است.
از ویژگی‌های این آلبوم زبان روز، تصویرگرایی و اندیشه ورزی توامان عنوان شده و عمده‌ترین ویژگی‌اش سهل و ممتنع بودن شکل و نگاه متفاوت به مضمون عشق بیان شده است.

آلبوم "اینکه دلتنگ توام" را موسسه‌ی آوای باربد با مدیریت حمید اسکندری در دور جدید فعالیت‌هایش در عرصه‌ی نشر منتشر کرده است.
در این اثر نسیم شاملو، سروش قهرمانلو، علیرضا دریایی، کیکاووس مختاری، پیام سوری، علی جعفری‌پویان، میثم مروستی، کریم قربانی، ارغوان منتظری، حسام صدفیان، فرشید حفظی‌فر، محمد حسین پور معین و ستار خطابی به عنوان نوازنده و شبنم شاملو، آوا عباس زاده و پریسا دلفانی به عنوان همخوان حضور دارند.
همچنین میکس و مسترینگ این آلبوم توسط پیام سوری انجام شده است و موسسه‌ی نوخسروانی باربد پخش آن را بر عهده دارد.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar