ایرنا/ معاون رئیس جمهوری و رییس بنیاد شهید و امور ایثار گران کشور گفت: دیدار با خانواده های معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران و رسیدگی به مشکلات این عزیزان از تاکیدات مقام معظم رهبری و ریاست جمهوری است.

حجت الاسلام سید «محمدعلی شهیدی محلاتی» عصر پنج شنبه در جمع مسوولان استان مرکزی و تفرش در فرمانداری این شهرستان افزود: بر اساس دستورات مقامات عالیرتبه کشور، مسوولان بنیاد شهید در همه استان ها و شهرستان های ایران اسلامی حضور یافته و به مشکلات خانواده معظم شهدا و ایثاگران از نزدیک رسیدگی می کنند.

وی خاطرنشان کرد: مقام معظم رهبری به شخص بنده تاکید کرده اند که بروید و با خانواده های شهدا، جانبازان و ایثارگران دیدار کرده و مشکلات زندگی آنان را حل کنید چرا که فداکاری های این قشر از جامعه در زمان جنگ تحمیلی برای هیچ کس قابل جبران نیست.

وی اضافه کرد: جانبازان ، ایثارگران و خانواده های معظم شهدا در هر کجای میهن اسلامی که باشند برای ما مورد احترام بوده و همه این عزیزان به یک اندازه از حمایت های بنیاد شهید و امور ایثارگران برخوردار می شوند.

رییس بنیاد شهید و امور ایثار گران کشور یادآوری کرد: هم اکنون بیش از سه میلیون و 200 هزار نفر تحت پوشش این نهاد انقلابی هستند و همه تلاش ما جلب رضایت این عزیزان است.

شهیدی در بدو ورود به تفرش مورد استقبال «شکرالله حسن بیگی» سرپرست استانداری استان مرکزی، «عباس صلاحی» نماینده مردم تفرش، فراهان و آشتیان در مجلس شورای اسلامی ، مقام های محلی و مردم قرار گرفت و با حضور در گلزار شهدای این شهرستان به مقام شامخ شهدای گرانسنگ انقلاب اسلامی و جنگ تحمیلی ادای احترام کرد.

حجت الاسلام شهیدی پس از اقامه نماز مغرب و عشاء از نزدیک با اعضای چند خانواده شهید، جانبازان و ایثارگران شهرستان تفرش دیدار کرده و از نزدیک با مشکلات این قشر آشنا شد.

وی فردا(جمعه) نیز به شهرستان های آشتیان و فراهان سفر کرده و با خانواده های شهدا، جانبازان و ایثار گران این شهرستان ها نیز دیدار می کند.

شهرستان تفرش از توابع استان مرکزی 108 شهید ، 256 جانباز و 18 آزاده تقدیم انقلاب اسلامی کرده است.ک/2