صراط نیوز/ با یاد آوری متن حکم حکومتی رهبر معظم انقلاب برای عزل اسفندیار رحیم مشایی از معاونت رئیس جمهور، در ادامه ادبیات به کار رفته توسط دکتر احمدی نژاد برای آخرین حکم انتصاب مشایی را آورده و قضاوت را به مخاطبان واگذار می نماید .


رئیس جمهور مشایی را از دفتر خود به دبیرخانه جنبش غیر متعهدها فرستاد تا علاوه بر تقویت گمانه زنی ها در آستانه انتخاباتی شدن فضا، وقت مشایی را برای سخنرانی و ها و اعلام مواضع تبلیغاتی بیشتر آزاد کند .
اما صرف نظر از تحلیل ها و مواضعی که احتمالا در آینده از سوی رسانه ها و چهره های لشگری و کشوری تبیین خواهد شد محتوای حکمی که رئیس جمهور برای مشایی نوشت تا وی را به سمت ریاست دبیرخانه جنبش عدم تعهد منصوب کند بسیار عجیب و قابل تامل بود.
صراط نیوز با یاد آوری متن حکم حکومتی رهبر معظم انقلاب برای عزل اسفندیار رحیم مشایی از معاونت رئیس جمهور، در ادامه ادبیات به کار رفته توسط دکتر احمدی نژاد برای آخرین حکم انتصاب مشایی را آورده و قضاوت را به مخاطبان واگذار می نماید .

حکم حکومتی رهبر معظم انقلاب برای عزل مشایی خطاب به دکتر احمدی نژاد

بسمه تعالی
جناب آقای دکتر احمدی نژاد، ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران
با سلام و تحیت
انتصاب جناب آقای اسفندیار رحیم مشایی به معاونت رئیس جمهور بر خلاف مصلحت جنابعالی و دولت و موجب اختلاف و سرخوردگی میان علاقمندان به شما است.
لازم است انتصاب مزبور ملغی و کان لم یکن اعلام گردد.
سیدعلی خامنه‌ای
27 /4/ 88