مهر/ دبیرکل جهادگران ایران اسلامی گفت: نه اصلاح طلب هستیم و نه اصولگرا بلکه ما جهادگر هستیم که با الهام از آرمانهای حضرت امام خمینی(ره) در خط مستقیم ولایت به رهبری حضرت آیت الله خامنه ای جهت خدمت به مردم و وحدت ملی گام بر می‌داریم.

وهاب عزیزی دبیرکل جهادگران از آمادگی این تشکل مردمی برای انتخابات اسفندماه برای مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی خبر داد.

وی افزود: جبهه خود جوش جهادگران ایران اسلامی با حمایت و پشتیبانی اقشار مختلف مردم اعم از دانشجویان، طلاب، اساتید دانشگاه ها، هئیت های مذهبی، کانون های مداحی در انتخابات مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی همانند ادوار گذشته حضوری فعال و جدی خواهد داشت.

عزیزی در پاسخ به این سوال که جبهه جهاد گران از خط مشی سیاسی اصولگرایی پیروی می کند یا اصلاح طلبی؟، گفت: ما ضمن احترام به همه جریان های سیاسی داخل نظام، نه اصلاح طلب هستیم و نه اصولگرا بلکه ما جهادگر هستیم که با الهام از آرمانهای حضرت امام خمینی(ره) در خط مستقیم ولایت به رهبری حضرت آیت الله خامنه ای جهت خدمت به مردم و وحدت ملی گام بر می‌داریم.

دبیرکل جهادگران ایران اسلامی با بیان اینکه جبهه جهادگران در این دوره نسبت به دوره های پیشین انتخابات از آمادگی بیشتری برخوردار است، تاکید کرد: تشکیل تیم رسانه ای تخصصی و قدرتمند و حضور برنامه ریزی شده در شبکه های اجتماعی (بویژه لاین، تلگرام و اینستاگرام) یکی از مشخصه های آمادگی این تشکل برای حضور میدانی در انتخابات آینده است.

وی خاطرنشان کرد: تشکیل کمپینی با عنوان «عزت ایرانی» و استفاده از پتانسیل هنرمندان، قهرمان های ورزشی و چهره های رسانه ای برای جذب جوانان از جمله برنامه های جدید تیم تبلیغاتی جهادگران است.

با کانال تلگرامی آخرین خبر همراه شوید telegram.me/akharinkhabar