تسنیم/ عضو مجلس خبرگان رهبری با اشاره به شهادت آیت‌الله نمر توسط رژیم آل‌سعود و تبعات این واقعه گفت: شهادت این عالم دینی همراه با یک حرکت رو به رشد در منطقه است و خون وی بشارت یک نهضت و بیداری را در امت اسلامی شبه جزیره عرب به همراه دارد.

آیت‌الله اسدالله ایمانی با اشاره به شهادت آیت‌الله نمر توسط رژیم آل‌سعود و تبعات این واقعه اظهار داشت: شهادت آیت‌الله نمر همراه با یک حرکت رو به رشد و رو به جلو در منطقه است و خون وی بشارت یک نهضت و بیداری را در امت اسلامی شبه جزیره عرب به‌همراه دارد.

عضو مجلس خبرگان رهبری با اشاره به اقدامات آیت‌الله نمر در راستای بیداری شیعیان و مسلمانان عربستان افزود: مظلومی که جز دفاع از حق و حقیقت و هوشیاری جامعه نقش دیگری نداشته است در سرنگونی حکومت‌های ظلم اثر گذار خواهد بود.

آیت‌الله ایمانی با اشاره به اهداف رژیم آل‌سعود در شهادت آیت‌الله نمر بیان کرد: حکومت آل‌سعود تصور می‌کند با شهادت عالمان دینی که جرمشان دفاع از حق و حقیقت است، می‌تواند سرپوشی بر بیداری امت اسلامی و مانعی در راستای خیزش ملت‌های مسلمان ایجاد کند در حالی که این خون پاک همانند دانه‌ای در دل خاک به سرعت رشد کرده و خانه ظلم را بر سرظالمان خراب می‌کند.

استاد حوزه علمیه با بیان اینکه رژیم آل‌سعود به هیچ کدام از اهداف شوم خود نمی‌رسد، عنوان کرد: قطعاً تاریخ مصرف آل‌سعود همانند تاریخ مصرف سایر ظالمان منطقه به پایان رسیده و آمریکا از آن‌ها دست بر می‌دارد و این حکومت ظالم به زباله‌دان تاریخ می‌پیوندد.

عضو مجلس خبرگان رهبری اظهار داشت: شهادت آیت الله نمر همانند دیگر مردان خدا که در طول تاریخ نقش آفرین بودند، موثر واقع می‌شود و فضای جامعه عربستان و منطقه را دگرگون و متحول می‌کند.

آیت الله ایمانی بیان کرد: مسلمانان عربستان در بیداری و هوشیاری قرار دارند و شیعیان این کشور در شرایط بسیار بالاتری از نظر مقابله با ستمگران آل‌سعود قرار دارند، رژیم آل‌سعود تصور می‌کند که این بیداری و هوشیاری به‌دلیل حضور چند چهره دینی است که با شهادت آن‌ها این بیداری را سرکوب می‌کند، اما این تفکر اشتباه است.

استاد حوزه علمیه با بیان اینکه جنایات آل سعود در یمن با این اقدامات سرپوش گذاشته نمی‌شود، عنوان کرد: افکار عمومی با این اعدام منحرف نمی‌شود بلکه هم جنایات آل‌سعود در یمن و هم شهادت آیت‌الله نمر را محکوم می‌کند و خواستار پاسخگویی اقدامات پلید رژیم آل سعود است.

با کانال تلگرامی آخرین خبر همراه شوید telegram.me/akharinkhabar