تسنیم/ نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید، معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران با حضور در گلزار شهدای مقاومت اسلامی لبنان (روضة شهداء المقاومة الاسلامیة) در جنوب بیروت به مقام شهدای لبنان ادای احترام کرد.

معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران عصر روز گذشته 6 اردیبهشت ماه با حضور در گلزار شهدای مقاومت اسلامی لبنان (روضة شهداء المقاومة الاسلامیة) در جنوب بیروت به مقام شهدای لبنان ادای احترام کرد.

حجت الاسلام والمسلمین شهیدی محلاتی که به لبنان سفر کرده است با حضور در گلزار شهدای مقاومت اسلامی و مقبره شهید عماد مغنیه از فرماندهان حزب‌الله لبنان به مقام والای شهدای لبنان ادای احترام کرد.

در این مراسم گروهی از مسئولان حزب‌الله، معاون رئیس جمهور را همراهی کردند و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران با قرار دادن گل بر مزار شهدا و قرائت فاتحه یاد شهدای مقاومت اسلامی لبنان را گرامی داشت.

حجت الاسلام والمسلمین شهیدی همچنین خانواده شهدای لبنانی حاضر در گلزار شهدا را مورد تفقد قرار داد و در گفت‌وگو با آنان برای جبهه مقاومت اسلامی آرزوی پیروزی کرد.

وی در ادامه سفر به لبنان با حضور در منزل شهید عماد مغنیه با خانواده این شهید حزب‌الله لبنان دیدار و گفت‌وگو کرد.

شهیدی در این دیدار رژیم صهیونیستی را دشمن مشترک همه مسلمانان خواند و یاد و نام شهدای جبهه مقاومت اسلامی به‌خصوص فرمانده شهید عماد مغنیه را گرامی داشت و بر ضرورت ادامه راه شهیدان مقاومت اسلامی تأکید کرد.

رئیس بنیاد شهید در این دیدار گفت: تحولاتی که در منطقه جریان دارد برای آن است که عده‌ای می‌خواهند با گل‌آلود کردن اوضاع، روابط بین کشورهای اسلامی را تخریب و آشفته کنند تا رژیم صهیونیستی در امنیت به سر ببرد.با کانال تلگرامی «آخرین خبر» همراه شوید