رپرتاژ آگهي/ ما ايراني‌ها از قديم الايام به چانه زدن و تخفيف گرفتن علاقه مند بوده‌ايم و گاهي بازار را براي پيدا کردن ارزان‌ترين جنس زير و رو مي‌کنيم. حال مي‌خواهد براي وسيله‌اي کوچک باشد يا پيدا کردن هتلي با قيمت مناسب. دلمان مي‌خواهد سفر خوش بگذرد و اين خوشگذراني گران تمام نشود. اين روزها سايت‌هاي زيادي در زمينه رزرو هتل فعاليت مي‌کنند، ولي معمولا آنهايي با استقبال روبه رو مي‌شوند که درصد تخفيف بيشتري را به مشتري ارائه کنند و پشتيباني او، در طول سفر را نيز تضمين کنند.
سامانه پين تا پين نيز يکي از وب سايت‌هايي است که در زمينه رزرو آنلاين هتل فعاليت مي‌کند و اطلاعات جامع بيش از 600 هتل در سراسر ايران در آن موجود است. از هتل‌هاي پنج ستاره و لوکس گرفته تا معمولي‌ترين هتل‌ها و حتي پانسيون و خانه‌هاي تاريخي در پين تا پين صفحه‌ مخصوص داشته و تمام اطلاعات لازم، ويژگي‌ اتاق‌ها و همينطور فاصله‌ هتل با نقاط مهم شهر در آن درج شده است.
اما آنچه پين تا پين را از رقبا متمايز مي‌کند قيمت تمام شده رزرو هتل است. پين تا پين قراردادهايي را با هتل‌ها منعقد کرده که در جريان آن هزينه رزرو هتل‌ها، ارزان‌تر از رزرو حضوري تمام مي‌شود و علاوه بر آن تخفيف‌هاي ويژه روزانه، هفتگي يا براساس مناسبت‌هاي مختلف دارد که معمولا بيشتر از سرويس‌هاي مشابه است. چراکه پين تا پين مي‌خواهد هر شخص با هر توان مالي‌اي امکان سفر داشته باشد و ارائه تخفيف‌هايي تا 80 درصد براي هتل‌هاي سراسر ايران مويد اين نکته است. در حقيقت چه فردي با درآمد پايين باشيد و چه فردي بسيار متمول با رزرو هتل از پين تا پين و رفتن به سايتpintapin.com امکان اقامت در هتلي با قيمت و امکانات مناسب را خواهيد داشت.