رپرتاژ آگهی/ ما ایرانی‌ها از قدیم الایام به چانه زدن و تخفیف گرفتن علاقه مند بوده‌ایم و گاهی بازار را برای پیدا کردن ارزان‌ترین جنس زیر و رو می‌کنیم. حال می‌خواهد برای وسیله‌ای کوچک باشد یا پیدا کردن هتلی با قیمت مناسب. دلمان می‌خواهد سفر خوش بگذرد و این خوشگذرانی گران تمام نشود. این روزها سایت‌های زیادی در زمینه رزرو هتل فعالیت می‌کنند، ولی معمولا آنهایی با استقبال روبه رو می‌شوند که درصد تخفیف بیشتری را به مشتری ارائه کنند و پشتیبانی او، در طول سفر را نیز تضمین کنند.
سامانه پین تا پین نیز یکی از وب سایت‌هایی است که در زمینه رزرو آنلاین هتل فعالیت می‌کند و اطلاعات جامع بیش از 600 هتل در سراسر ایران در آن موجود است. از هتل‌های پنج ستاره و لوکس گرفته تا معمولی‌ترین هتل‌ها و حتی پانسیون و خانه‌های تاریخی در پین تا پین صفحه‌ مخصوص داشته و تمام اطلاعات لازم، ویژگی‌ اتاق‌ها و همینطور فاصله‌ هتل با نقاط مهم شهر در آن درج شده است.
اما آنچه پین تا پین را از رقبا متمایز می‌کند قیمت تمام شده رزرو هتل است. پین تا پین قراردادهایی را با هتل‌ها منعقد کرده که در جریان آن هزینه رزرو هتل‌ها، ارزان‌تر از رزرو حضوری تمام می‌شود و علاوه بر آن تخفیف‌های ویژه روزانه، هفتگی یا براساس مناسبت‌های مختلف دارد که معمولا بیشتر از سرویس‌های مشابه است. چراکه پین تا پین می‌خواهد هر شخص با هر توان مالی‌ای امکان سفر داشته باشد و ارائه تخفیف‌هایی تا 80 درصد برای هتل‌های سراسر ایران موید این نکته است. در حقیقت چه فردی با درآمد پایین باشید و چه فردی بسیار متمول با رزرو هتل از پین تا پین و رفتن به سایتpintapin.com امکان اقامت در هتلی با قیمت و امکانات مناسب را خواهید داشت.