ايسنا/ طولاني شدن بررسي جزئيات لايحه برنامه ششم در صحن علني مجلس موجب شد تا رئيس مجلس احتمال برگزاري جلسه علني مجلس در روز جمعه را مطرح کند.

به گزارش ايسنا، علي لاريجاني رئيس مجلس در جلسه علني صبح روز پنجشنبه و در جريان بررسي جزئيات لايحه برنامه ششم در واکنش به درخواست ارائه پيشنهادات مکرر نمايندگان گفت: اگر برررسي برنامه ششم امروز به اتمام نرسد، در روز جمعه جلسه علني خواهيم داشت و فردا بايد به مجلس بياييد.

وي با مزاح بخشي از يک شعر را قرائت کرد وگفت: جمعه به مکتب آورد - طفل گريز پاي را

موسوي لارگاني نماينده فلاورجان در حالي که درخواست ارائه پيشنهادي را در جزئيات لايحه برنامه ششم داشت گفت: چه دليلي دارد که بخواهيم مجلس را دو هفته تعطيل کنيم. فکر کرديد اگر ما به حوزه انتخابيه مي رويم زير باد کولر هستيم يا اين‌که ما را باد مي‌زنند؟ ما آن‌جا تا 12 شب دنبال بدبختي مردم هستيم و از اين‌جا بيشتر کار مي‌کنيم.

رئيس مجلس در اين‌باره گفت: چند هفته است که مجلس پشت سر هم جلسه دارد، شما هستيد که مي‌خواهيد به مناطق خود سرکشي کنيد. اگر اين فرصت دو هفته‌اي را نمي‌خواهيد از روز شنبه تا پنجشنبه آينده با کمال ميل در خدمت‌تان هستيم.

وي افزود: ما از نظر آئين نامه داخلي نمي‌توانيم جلسه مجلس را تا پيش از پايان بررسي برنامه ششم متوقف کنيم. ما مي‌خواستيم بررسي برنامه امروز به اتمام برسد، تا دو هفته فرصت سرکشي به حوزه هاي انتخابيه را داشته باشيد.

به گزارش ايسنا، نمايندگان مجلس در چهار هفته گذشته طي 19 روز کاري با برگزاري 44 جلسه جزييات لايحه برنامه ششم را مورد رسيدگي قرار داده‌اند.با کانال تلگرامي «آخرين خبر» همراه شويد