تسنیم/ فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: نزاجا آماده حفاظت از کیان کشور و جغرافیای جهان اسلام است.

امیر حیدری فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ضمن تسلیت ایام محرم طی سخنانی گفت: در این روزها اسلام ناب محمدی چهره نورانی خود را به جهانیان نشان داد؛ امروز با گذشت زمان هرقدر پیش تر می‌رویم ابعاد وجودی نیروهای مسلح ضرورت تجهیز بیشتر برای ملت و دنیای اسلام مشخص می‌شود.

وی افزود: دشمنی دشمنان اسلام و بشریت مربوط به دیروز و امروز نیست و کشورهایی آزاده برای حفاظت از مرزهای خود باید تجهیز شوند، جمهوری اسلامی ایران هم به عنوان یک کشور مستقل ومنحصر به فرد که داعیه‌دار بزرگ منشی دارد و در رکاب ولی امرش حرکت کرده و نمی‌تواند در مسیر افزایش توامندی دفاعی قدم بر ندارد.

فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: امروز در نیروهای مسلح آمادگی 100درصدی داریم تا امنیت منطقه و کشور خود را برقرار کنیم. قدرت ما این تفاوت را دارد که مرهون رهبری امام و رهبری است و از اندیشه‌ها جوانان کشور بهره می‌برد؛ این توانمندی ریشه در اتکا به خود دارد که رهبر انقلاب تکلیف کرده‌اند. امروز این توانمندی ریشه‌دار در عالمان کشور خود ما است. توانمندی کشورهای دیگر وابسته است اما توانمندی ما نهادینه شده است.

امیر حیدری ادامه داد: نیروی زمینی منحصر به فرد است به خاطر اینکه از مولفه هایی برخوردار است که 7 سال دفاع را با سرفرازی پشت سر گذاشته و بعدا در برقراری امنیت در مرزها اثر بخش بوده و امروز هم در زمینه فناوری موفق بوده است.

فرمانده نیروی زمینی ارتش خاطر نشان کرد: نیروی زمینی در زرهی و توپخانه و برخورداری از ناوگان بالگرد و نیروی انسانی، منحصر فرد است و از همه مهمتر حرکت نیروی زمینی در جهت محقق کردن معنویات رهبری خوب بوده است؛ ما 26 رسته داریم که با اینها می‌توانیم یک جنگ را اداره کنیم ما قدم‌هایی فراتر از توانمندی ملی برداشته‌ایم که آمده‌ایم این فناوری را به کشور مسلمان صادر کنیم. نیرو زمینی ارتش آماده حفاظت از کیان کشور و جغرافیای جهان اسلام است.

وی ادامه داد: مردم باید این قابلیت‌ها را ببیند تا احساس امنیت، آرامش و آسودگی خاطر داشته باشند؛ مردم باید بدانند که نیروی زمینی آماده است تا اگر دشمن احمقی بخواهد گوشه چشمی به مرزها بندازد نیروهای مسلح پوزه آنها را به خاک می‌مالد.

فرمانده نیروی زمینی ارتش اظهار داشت: اول هوشمند کردن اتوماسیون تجهیزات ما، هدف‌مان است که باید تجهیزات متحرک شوند؛ این یک قابلیت در دست کار است و باشد که مقبول درگاه خدا قرار گیرد. نیروی زمینی در مرزها حضور قاطع دارد و این حضور تداوم دارد.

با کانال تلگرامی «آخرین خبر» همراه شوید