ایسنا/ یک عضو هیات رییسه فراکسیون امید نسبت به حمایت احمدی‌نژاد از بست‌نشینی بقایی و جوانفکر در حرم حضرت عبدالعظیم (ع) واکنش نشان داد و آن را بدعتی خواند که در اوج عزای عمومی مردم در غم مصائب هم‌وطنان کرد کلید خورده است.

علیرضا رحیمی در کانال تلگرامی خود نوشته است: اینکه در شرایط جاری کشور اعتراض به جریان پرونده اتهامی یا تسویه‌حساب‌های جناحی با ابزار بست‌نشینی و تحصن در اماکن مذهبی و با رنگ تهدید حاکمیت و تشویق به اعتراض بستی توسط افرادی که زمانی از مقامات ارشد دولت بوده‌اند اتفاق می‌افتد، در نوع خود پدیده بدیعی است. دادستان کل کشور و همچنین دادستان تهران از باب پیشگیری از جرم وظایف روشنی دارند که هم از منظر قضایی و حاکمیتی و هم از منظر حقوق شهروندی در چنین شرایطی نباید نظاره‌گر بلااقدام پدیده‌ها باشند.
تلاش برای جایگزینی هرج و مرج به جای قانون با ادعای مخالفت با مدیریت یا عملکرد اشخاص، نقطه آغاز تنش‌سازی و جنجال‌آفرینی است تا در سایه چنین جنجالی جرایم و تخلفات مرتکبه جنجال‌آفرینان تحت‌الشعاع قرار گرفته و فراموش شود. دلسوزان کشور یک دوره طعم تلخ سکوت را چشیده‌اند و کشور نیز هزینه سنگین و خسارت‌بار مدیریت‌های انحرافی را همچنان می‌پردازد. با چنین سابقه‌ای سکوت نسبت به بدعت‌ها و انحرافات روا نیست. روزنامه‌های حامی همین جماعت از سر دلسوزی با تیترهای سیاه سعی در بر هم زدن مناسبات بین‌المللی ایران دارند و حلقه مطروده نیز با بازی‌های چندنفره سعی در تنش‌سازی در مناسبات قوا و فرار به جلو دارند.

با کانال تلگرامی «آخرین خبر» همراه شوید