میزان/ قائم مقام سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران گفت: تعاملات مراکز استانی این سازمان با روابط عمومی‌های سپاه‌های استانی تقویت می‌شود.

حجت الاسلام والمسلمین «سیدرمضان موسوی‌مقدم» در گردهمایی سراسری مسئولین روابط عمومی سپاه با اشاره به فضای اغواکننده عصر کنونی گفت: در قرن 21 شرایط اغواکننده در جامعه حاکم است که انواع آن روز به روز در حال گسترش است، چنانچه حق و باطل ممزوج شده و شبهات فراوانی پدید آورده و انسان را از هدف دور کرده به طوری که نمی‌تواند تصمیم بگیرد.

قائم مقام رسانه ملی با تبیین اهمیت فضای مجازی در قیاس با فضای واقعی ادامه داد: فضای مجازی بازنمایی شده از واقعیات زندگی و بسیار تأثیرگذار در محیط فضای حقیقی است، لذا نقش روابط عمومی‌ها در هدایت این فضا به سمت واقعی آن بسیار تعیین کننده است.

وی با تأکید بر تسریع روند در انجام کارهای رسانه‌ای صحیح و بصیرت افزا اظهار داشت: امروز هر فردی که سخنی برای گفتن داشته باشد، هم تولیدکننده پیام بوده و هم یک رسانه مستقل است، لذا وظیفه روابط عمومی‌ها این است که با برقراری ارتباط صحیح و تنگاتنگ و چهره به چهره با مخاطبین در مقابل امواج تهدیدکننده جدید قرار گرفته و با هنرمندی، مخاطبین را از این فضا عبور دهند.

حجت الاسلام والمسلمین موسوی مقدم با مهم خواندن اثرگذاری و اثربخشی کارهای فرهنگی تصریح کرد: فضای مجازی به گونه‌ای است که قدرت بازنمایی دروغین را به شکل سریع دارد لذا برنامه‌ریزی روابط عمومی‌ها در تولید آثار هنری اثربخش، بسیار تعیین کننده خواهد بود تا این فضا را به سمت درست راهبر باشد.وی ابراز امیدواری کرد تعاملات سازمان صدا و سیمای مراکز استانی با روابط عمومی‌های سپاه‌های استانی تقویت شود.

همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در تلگرام
https://t.me/akharinkhabar
آخرین خبر در ویسپی
http://wispi.me/channel/akharinkhabar
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar