تسنیم/ عضو کمیسیون عمران مجلس با بیان اینکه در استیضاح وزیر راه و شهرسازی محکم پای کار هستیم، گفت: کمیسیون عمران هیچ زد و بندی در رابطه با استیضاح عباس آخوندی نداشته است.

حسین هاشمی تختی نژاد در گفت‌وگو با تسنیم، در ارتباط با مباحث مطرح شده برای استیضاح وزیر راه و شهرسازی اظهار کرد: کمیسیون عمران مجلس از هرچه که حق باشد حمایت می‌کند، چنانچه قرار باشد وزیر راه و شهرسازی استیضاح شود نمایندگان کمیسیون محکم پای کار هستند.

وی با بیان اینکه اصل بر این است که به دولت در سطح کلان کمک کنیم تصریح کرد: اما اینکه موقعی ثابت شود وزیری ضعیف است و نتوانسته مسئولیت خودش را به خوبی اجرا کند محکم - برای استیضاح- ایستاده‌ایم.

هاشمی در پاسخ به این پرسش که آیا موافق طرح استیضاح وزیر راه و شهرسازی به دلیل وقوع سقوط هواپیمای ATR هستید، گفت: بله ما موافقیم وزیر راه و شهرسازی باید در برابر این حادثه پاسخگو باشد.

عضو کمیسیون عمران مجلس در پاسخ به این پرسش که عملکرد وزیر راه را چگونه می‌بینید، بیان کرد: عملکرد آخوندی هم حاوی نکاتی مثبت است و هم منفی، اما بحث نکات منفی وزیر خیلی زیاد است.

هاشمی همچنین هرگونه زدوبند کمیسیون عمران در رابطه با استیضاح وزیر راه و شهرسازی را تکذیب کرد.همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در تلگرام
https://t.me/akharinkhabar
آخرین خبر در ویسپی
http://wispi.me/channel/akharinkhabar
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar