خانه ملت/ عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس معتقد است جبهه مردمی نیروهای انقلاب نباید تا زمان انتخابات ریاست جمهوری بعدی راکد بماند بلکه باید از هم اکنون فعالیت‌های خود را در سراسر کشور گسترش دهد.

محمدعلی پورمختار در گفت‌وگو با خانه ملت، در خصوص سازوکار جمنا در دوران بعد از انتخابات گفت: شکل گیری جمنا حرکت خوبی بود که به سختی انجام شد و تا کنون اصولگرایان نتوانسته بودند با این شیوه اقدام به اجماع نظر قالب تفکرات در این جریان کنند.

نماینده مردم بهار و کبودرآهنگ در مجلس شورای اسلامی در ادامه با بیان اینکه علیرغم عدم نتیجه گیری اصولگرایان با جمنا در جریان انتخابات، این اجماع شروع خوبی بود، عنوان کرد: اکنون زمان آن فرا رسیده تا در عملکرد این جبهه تغییراتی صورت گیرد زیرا جاذبه آن پایین آمده و چارچوب مشخص و شفافی ندارد.

وی در ادامه با تأکید بر جذب نیروهای جوان بیان داشت: جمنا به راحتی می تواند جذب نیروی جوان و متخصص داشته باشد اما در حال حاضر به رکود رفته و باید یک اجماع نظر مجدد باعث زنده شدن و دمیدن روح مجدد به شریان های آن در سراسر کشور شود تا بتوانند در انتخابات آینده تأثیرگذار باشند.

پورمختار به اقبال 16 میلیونی رئیسی در زمان انتخابات اشاره و اظهار کرد: تقویت جبهه مردمی نیروهای انقلاب می تواند باعث شود تاکتیک های صحیح اتخاذ شده و بر اساس اقبال عمومی تصمیم گیری شود.

این نماینده مردم در مجلس دهم در ادامه با بیان اینکه مبنای کار جمنا فرمایشات مقام معظم رهبری است، تصریح کرد: در کنار این لازم است شیخوخیت نیز کاریزمای خود را در میان اصولگرایان حفظ کند تا از مسیر منحرف نشود که در این زمینه بعد از فقدان آیت الله مهدوی کنی، آیت الله موحدی کرمانی می توانند راهنمای جریان باشند.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی در پایان با بیان اینکه تنها ایراد جمنا مدیریت نادرست آن است که باعث شده برخی اصولگرایان از آن دل بکنند، خاطرنشان کرد: دعوت حداکثری از تمام جریانات اصلوگرا و عدم ایجاد برخی محدودیت ها می تواند دلخوری های گذشته را التیام بخشد چرا که در هر صورت تمام افراد این تفکر به این موضوع قائل هستند که باید به وحدت درونی برسند تا موفق باشند.همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در تلگرام
https://t.me/akharinkhabar
آخرین خبر در ویسپی
http://wispi.me/channel/akharinkhabar
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar