نامه نیوز/ پیروز حناچی در دولت اول خاتمی، معاون نظام مهندسی و اجرای ساختمان وزیر مسکن و شهرسازی و نخستین رئیس مرکز مطالعاتی و تحقیقاتی معماری و شهرسازی و در دولت دوم اصلاحات، معاون معماری و شهرسازی وزیر راه و شهرسازی بوده است.

تحولات مربوط به انتخاب شهردار تهران وارد فاز تازه ای شده است .بعد از برگزاری جلسات متعدد و رایزنی های سنگین میان چهره های ارشد اصلاح طلب و نیز طیف های مختلف این جناح فهرست گزینه ها محدود تر شده و گویا اکنون رقابت اصلی میان حناچی و محسن هاشمی است . خبرنگار نامه نیوز مطلع شده است که محمد خاتمی با شهرداری محسن هاشمی مخالفت کرده است. بر اساس این گزارش نظر خاتمی و برخی چهره های دیگر اصلاح طلب روی شهردار شدن حناچی است .
پیروز حناچی در دولت اول خاتمی، معاون نظام مهندسی و اجرای ساختمان وزیر مسکن و شهرسازی و نخستین رئیس مرکز مطالعاتی و تحقیقاتی معماری و شهرسازی و در دولت دوم اصلاحات، معاون معماری و شهرسازی وزیر راه و شهرسازی بوده است.
همچنین پیروز حناچی در دولت اول و دوم سید محمد خاتمی در فاصله سالهای ۱۳۷۹ تا ۱۳۸۴ به عنوان دبیر شورای عالی شهرسازی و معماری ایران خدمت کرده است.همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در تلگرام
https://t.me/akharinkhabar
آخرین خبر در ویسپی
http://wispi.me/channel/akharinkhabar
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar