ایلنا/ بادامچی در خصوص دیدار مجمع نمایندگان تهران با فرمانده سپاه تهران سردار یزدی گفت: در این دیدار به مسائل اجتماعی کشور و حساسیت‌هایی که در این زمینه وجود دارد اشاره شد.

محمدرضا بادامچی در گفت‌وگو با ایلنا، با اشاره به دیدار نمایندگان با فرمانده سپاه تهران عنوان کرد: نمایندگان هرسال به مناسبت سال نو و روز پاسدار به دیدار فرمانده سپاه تهران می‌روند. امسال هم طبق همین رسم به همراه مجمع نمایندگان تهران، به دیدار فرمانده سپاه تهران رفتیم.
وی افزود: طی این دیدار به مسائل اجتماعی کشور و چالش‌های پیش رو در این زمینه اشاره شد. چراکه حساسیت‌های کشور در این زمینه بالا رفته و مسئولان باید نسبت به آن آگاه باشند. ضمن اینکه برای حل مسائل این‌چنینی نیاز به اجماع همه جانبه تمام ارگان‌ها با همکاری یکدیگر است.
نماینده تهران خاطرنشان کرد: با شنیدن نظرات اجماعی نمایندگان و فرمانده سپاه تهران سردار یزدی، تصمیم براین شد که فاصله بین مسئولان و مردم را کمتر کنیم. علاوه براین نیاز است مسائل را از نزدیک با مردم درمیان بگذاریم. چراکه فاصله از مردم همیشه خسارات و ضرر زیان داشته است. درواقع فاصله مسئولان با مردم مشکلات را بزرگتر می‌کند.

همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در ایتا
https://eitaa.com/joinchat/88211456C878f9966e5
آخرین خبر در آی گپ
https://igap.net/akharinkhabar
آخرین خبر در ویسپی
http://wispi.me/channel/akharinkhabar
آخرین خبر در بله
https://bale.ai/invite/#/join/MTIwZmMyZT
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar