ایلنا/معاون اول ترامپ در توییتر خود ادعای رییس و وزیر خارجه دولت آمریکا را تکرار کرده و مدعی شد که ما با مردم ایران هستیم آنها شایسته نظام بهتری هستند.

معاون اول ترامپ ادعاهای مایک پومپئو وزیر خارجه آمریکا را تکرار کرد و گفت: همان طور که مایک پومپئو و ترامپ به وضوح اعلام کردند؛ ما با مردم ایران هستیم.

وی با تکرار ادعاهای دولت ترامپ بعد از تصمیم به خروج از توافق هسته‌ای مدعی شد : مردم ایران شایسته نظام بهتری نسبت به نظامی هستند که از تروریسم در سراسر منطقه حمایت می‌کند. آنها شایسته نظام بهتری هستند که بر منابع تهدید در جهان تمرکز نداشته باشد.

مایک پومپئو در توییتر خود ادعاهایی که در سخنرانی روز دوشنبه مطرح کرده بود را تکرار کرده و مدعی شد که ایران قرار است در استراتژی جدید آمریکا با آنها وارد مذاکره شود.

وی مدعی شد: بعد از خروج از توافق هسته‌ای ترامپ از من خواست به اهدافش در قبال ایران برسیم. از جمله این اهداف، اعمال بیشترین فشار مالی بر ایران، جلوگیری از هر گونه تهاجم ایران، حمایت از مردم ایران، گشتن دنبال یک اقدام برجسته به همراه متحدان و شرکا و حتی ایران است.همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در ایتا
https://eitaa.com/joinchat/88211456C878f9966e5
آخرین خبر در آی گپ
https://igap.net/akharinkhabar
آخرین خبر در ویسپی
http://wispi.me/channel/akharinkhabar
آخرین خبر در بله
https://bale.ai/invite/#/join/MTIwZmMyZT
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar