ایسنا/ مدیرکل دفتر آموزش پیش‌دبستانی وزارت آموزش و پرورش گفت: به دنبال تحقق شعارهای فمینیستی نیستیم بلکه فقط خواستار عدالت هستیم و نکته اصلی هویت جنسیتی است که در فرهنگ ما گم شده است.

رخساره فضلی امروز سه‌شنبه در گردهمایی کشوری مدیران و مشاوران زن آموزش و پرورش در استان همدان، با بیان اینکه جهان‌بینی زنان ایرانی مطابق با دین اسلام است، اظهار کرد: به دنبال توان‌افزایی زنان هستیم و این کار بسیار ارزشمندی است بنابراین باید به تربیت دخترانی بیندیشیم که در آینده در جایگاه‌های ما قرار می‌گیرند.

وی با تأکید بر اینکه هویت جنسیتی در فرهنگ ما گم شده است، اعلام کرد: هرگز به دنبال برابری نیستیم بلکه به دنبال عدالت جنسیتی هستیم و آنچه امروز در جامعه در ارتباط با جایگاه زنان صحبت می‌شود کافی نیست و باید این مهم به یک گفتمان تبدیل شود.

مدیرکل دفتر آموزش پیش‌دبستانی وزارت آموزش و پرورش خاطرنشان کرد: زنان نباید در کنار پذیرش نقش‌های اجتماعی نقش همسری و مادری را فراموش کنند چرا که تربیت فرزندان در سنین پایین شکل می‌گیرد و این کار در مراحل بالا سخت و یا ناممکن است بنابراین از همان دوران کودکی باید نقش‌ها را به فرزندان بیاموزیم.

فضلی با تأکید بر اینکه باید به دختران مهارت‌های لازم را آموزش دهیم، تصریح کرد: تربیت موضوع پیچیده‌ای است و نیازمند یک سند راهبردی جدی است.

همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در ایتا
https://eitaa.com/joinchat/88211456C878f9966e5
آخرین خبر در آی گپ
https://igap.net/akharinkhabar
آخرین خبر در ویسپی
http://wispi.me/channel/akharinkhabar
آخرین خبر در بله
https://bale.ai/invite/#/join/MTIwZmMyZT
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar