مهر/ عضو مجلس خبرگان به مقاومت ۴۰ ساله ایران برابر توطئه ها اشاره کرد و گفت: ایران اهل تسلیم شدن نیست.

حجت الاسلام محسن قمی ظهر پنجشنبه در مراسم یادواره شهدای منطقه دودانگه ساری با بیان اینکه ایران اسلامی ۴۰ سال برابر توطئه ها مقاومت کرده است گفت: ایران اسلامی اهل تسلیم شدن نیست.
وی وحدت کلمه را راه رشد و تعالی جامعه دانست و افزود: باید وحدت و پیروی از راه شهیدان را برای برون رفت از مشکلات سرلوحه خود قرار دهیم و فرهنگ ایستادگی و مقاومت را پیشه کنیم.
وی با بیان اینکه هدف دشمنان از بین بردن اتحاد بین مسلمانان است بر لزوم افزایش قدرت دفاعی و اتحاد تاکید کرد و گفت: مشکلات کنونی نظیر نوسانات در نرخ ارز و مسائل اقتصادی نمی تواند در اراده ملت خللی ایجاد کند.
حجت الاسلام قمی، با عنوان اینکه امروز مکتب تشیع در حال گسترش و فراگیرشدن در جهان است به رشد جمعیت شیعه در کشورهایی نظیر نیجریه و اندونزی اشاره کرد و گفت: امروز به برکت فرهنگ مقاومت اسلامی پیام شهدا در گوشه و کنار جهان شنیده شده است و شیعیان در مناطق مختلف جهان دارای عزت هستند.
عضو مجلس خبرگان ادامه داد: امروز به برکت فرهنگ مقاومت در یمن، سوریه و لبنان، شیعیان در جهان عزت و احترام دارند و این امر سبب وحشت مزدوران و ترامپ شده است.
وی همچنین با بیان اینکه ایران شرایط سخت تر از دوران کنونی را پشت سر گذاشت است خطاب به آمریکا و ترامپ اظهار داشت: نقشه هایتان نقش برآب می شود و ایران تسلیم ناپذیر است.
وی تاکید کرد: همگی باید رهرو راه شهیدان و پیرو و پشتیبان ولایت فقیه باشیم.

همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در ایتا
https://eitaa.com/joinchat/88211456C878f9966e5
آخرین خبر در بله
https://bale.ai/invite/#/join/MTIwZmMyZT
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar