رپرتاژ آگهی/افراد مختلف به سبک‌های مختلف، سفر می‌کنند که هرکدام تجهیزات خاص خود را می‌طلبد. در این میان، افراد بسیاری هستند که دوست دارند حتی در زمان سفر کاملا راحت باشند. مجموعه‌ی میز و صندلی تاشوچهارنفره‌ای همسفر که پیش روی شماست، می‌تواند چنین وسیله‌ای باشد و بتوانید با استفاده از آن در زمان سفر به‌ویژه هنگام نوش‌جان‌ کردن خوراکی‌ها، راحتی را تجربه کنید. این مجموعه به‌خوبی شما را در مکان‌های گوناگون یاری می‌رساند و کمک می‌کند از بودن کنار دوستان و خانواده‌ی خود لذت بیشتری ببرید.
میز و صندلی همسفر به‌صورت تاشو تولید شده است؛ به همین دلیل می‌توانید به‌سادگی درزمانی که نیاز ندارید، آن را تا کنید و به شکل یک کیف درآورید. همین طراحی منحصر بفرد باعث می‌شود بتوانید به‌خوبی محصول را با خودرو حمل کنید و یا همیشه در صندوق عقب ماشین نگه دارید و هنگام استفاده‌نشدن، بدون اشغال حجم زیاد، آن را در مکان دلخواهتان نگهداری کنید.


حالت های میز و صندلی همسفر
میز و صندلی 4 نفره – میز تنها - نیمکت
مزیت استفاده از میزوصندلی همسفر:
1- تحمل وزن بالا (هر صندلی 120 کیلوگرم و مجموعا 480 کیلوگرم)
2- کیفیت بالای ساخت
3- سبک ، کم حجم ، مقاوم
4- ارسال رایگان
5- یکسال گارانتی
6- تبدیل شدن به سه حالت
7- خرید مستقیم از تنها تولید کننده در ایران
میزو صندلی همسفر میتواند هدیه ای متفاوت و خاص برای کسانی که دوستشان دارید و یا سازمان ها و شرکت ها برای کارمندان و یا مشتریانشان باشد.
در قسمت میانی میز، یک منفذ وجود دارد. این قسمت محل عبور ستون آفتاب‌گیر است و می‌توانید از این میز در روزهای آفتابی نیز بهره ببرید. البته به خاطر داشته باشید که آفتاب‌گیر به همراه محصول عرضه نشده است و باید به‌صورت جدا تهیه شود.
قیمت میز و صندلی 4 نفره همسفر 349 هزار تومان با ارسال رایگان میباشد.
با توجه به فصل مسافرت ، تولیدی همسفر در نظر دارد بصورت محدود ( به 200 نفر) بصورت شرایط قسطی زیر محصول خود را به فروش برساند
1- 175 هزار تومان نقد و 175 هزار تومان یک فقره چک 2 ماهه
2- 169 هزار تومان نقد و دوفقره چک 90 هزار تومانی 45 روز یکبار
3- در صورت خرید نقدی 5% تخفیف بگیرید و 332 هزار تومان پرداخت کنید.
لازم بذکر است حتما باید برای خرید قسطی چک در وجه تولیدی همسفر پرداخت گردد.
جهت خرید قسطی عدد 8 و خرید نقدی عدد 5 را به سامانه رایگان 10002329 پیامک نمایید.

تلفن های تماس: 
از کانالهای ما جهت مشاهده تصاویر و کلیپ های محصول دیدن فرمایید.