فارس/ محمدعلی وکیلی، از نمایندگان اصلاح‌طلب مجلس در مصاحبه با خبرگزاری دولتی ایرنا گفته است: «سهم دولت روحانی در چرایی وضع موجود کمتر از 10 درصد است»!

وی که مدیر مسئول روزنامه ابتکار نیز هست، با اشاره به حضور روحانی در مجلس برای پاسخ به سؤالات نمایندگان نیز تصریح می‌کند: رییس جمهوری با حضور در مجلس می تواند سهم دیگران را در چرایی وضع موجود تشریح کند.[۱]

قبل از وکیلی، بهرام پارسایی، از دیگر نمایندگان مجلس هم طی اظهاراتی که در رسانه‌ها منتشر شد از این گفته بود که هیچکس نمی‌تواند بگوید روحانی مقصر وضع موجود است!

اصلاح‌طلبان نیز طی ماه‌های اخیر بارها از مفهومی تحت عنوان «دولت پنهان» یا «دولت موازی» نام برده‌اند که نمی‌گذارد دولت کار کند. مسئله دولت پنهان در طول ۴ سال عمر دولت یازدهم، هرگز از سوی اصلاح طلبان مورد اشاره گسترده قرار نگرفت و مشخص نیست چرا طی ماه‌های اخیر به یکباره از چیزی به نام دولت پنهان اسم برده می‌شود؟

از طرفی منطقی نیست که رئیس‌جمهور و حامیان اصلاح‌طلب او در ۲ دوره انتخابات و در این حجم وسیع تلاش انتخاباتی و سیاسی کرده باشند تا کرسی دولت را به دست بیاورند؛ فقط برای یک سهم ۱۰ درصدی از اجرائیات کشور!همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در ایتا
https://eitaa.com/joinchat/88211456C878f9966e5
آخرین خبر در بله
https://bale.ai/invite/#/join/MTIwZmMyZT
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar