تسنیم/ رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در پیامی انتصاب فرمانده جدید نیروی هوایی ارتش را تبریک گفت.

در پی انتصاب امیرخلبان «عزیز نصیرزاده» به سمت فرماندهی نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران که با حکم فرماندهی معظم کل قوا صورت گرفت، سردار سرلشکر محمد باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در پیامی این انتصاب را به وی تبریک گفت.

متن پیام سرلشکر باقری به این شرح است:
بسم الله الرحمن الرحیم
امیر سرتیپ خلبان عزیز نصیرزاده
با سلام و تحیات
حُسن اعتماد فرمانده معظم کل قوا(مدظله‌العالی) در انتصاب جنابعالی به سمت فرمانده نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران که نشانگر تعهد، شایستگی و قابلیت‌های آن برادر عزیز است را تبریک عرض می‌نمایم.
رجاء واثق دارم، تجارب ارزنده و توانمندی‌های مدیریتی و تخصصی شما طی سالیان خدمت و نقش‌آفرینی در نیروی هوایی آجا پشتوانه ارزشمند و مطمئنی در پیگیری و تحقق منویات و انتظارات معظم‌له در عرصه‌های مختلف مأموریتی با چابک‌سازی نیروی انسانی و تجهیزات، اهتمام به ‌نهضت قطعه‌سازی، روزآمد نگه داشتن آموزش، ارتقای توان و آمادگی رزم، تعالی معنوی و بصیرتی و توجه به نیازهای معیشتی کارکنان و ... ساخت نیروی هوایی تراز نظام و انقلاب اسلامی در تعامل اثربخش و هم‌افزا با سایر اجزای آجا و نیروهای مسلح، محسوب می‌شود که به فضل الهی با هوشمندی و همت جهادی و انقلابی تبلور خواهد یافت.
موفقیت و سربلندی آن فرمانده خردمند و ولایی در این مسیر خطیر، تحت عنایات حضرت ولی‌عصر(عج) و تبعیت از نایب بر حقش مقام معظم رهبری و فرمانده کل قوا حضرت امام خامنه‌ای(مدظله‌العالی) را از ذات اقدس احدیت مسئلت دارم.

همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در ایتا
https://eitaa.com/joinchat/88211456C878f9966e5
آخرین خبر در بله
https://bale.ai/invite/#/join/MTIwZmMyZT
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar