ایرنا/ نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی گفت: کسانی که تصور می کنند آمریکا به حل مشکلات کشور کمک می کند سخت در اشتباه اند و نباید به این دشمن اعتماد کرد.

حمیدرضا حاجی بابایی روز سه شنبه در مراسم یادواره شهدای شهر اقبالیه از توابع شهرستان قزوین افزود: تنها راه مبارزه با آمریکا، مقاومت ملت است.
وی اظهار داشت: انقلاب اسلامی ایران امروز شیطان بزرگ آمریکا و استکبار جهانی را به چالش کشانده است.
حاجی بابایی گفت: امروز بزرگترین حمله ها از سوی جامعه جهانی به سمت ایران است و ملت ایران تاکنون در تمامی عرصه ها پیروز شده و با وجود فشارهای مختلف و توطئه های فراوان از سوی آنان عقب نشینی نخواهند کرد.
نماینده همدان به جنگ اقتصادی دشمن علیه ملت ایران اشاره و یادآور شد: دشمنان می خواهند با راه انداختن این جنگ فرسایشی و ایجاد تفرقه در بین مردم، بر وحدت بین ملت ایران خدشه وارد کنند.
به گفته این نماینده مجلس، مسئولان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران باید هوشیار باشند و در برابر انواع توطئه های دشمن مقاومت کرده و سر تعظیم فرود نیاورند.
وی، رهبری، مردم و اسلام را سه رکن اصلی نظام برشمرد و گفت: همه مردم باید با پیروی از مقام معظم رهبری و در راستای ریشه کنی بی عدالتی، مشکلات اقتصادی و معیشتی کشور تلاش کنند.
حاجی بابایی در بخش دیگری از سخنان خود اظهار داشت: تکریم و بزرگداشت یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس بزرگداشت تمامی نیکی ها و ارزش های انقلاب و ترویج روحیه ایثارگری و فداکاری رزمندگان است.
وی، الگوسازی از شخصیت، سیره زندگی و حماسه ایثارگرانه شهیدان را بخشی از وظایف جامعه دانست و افزود: بزرگداشت مقام شهدا موجب قوام و بقای جامعه، نظام و سرزمین اسلامی می شود.

همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در ایتا
https://eitaa.com/joinchat/88211456C878f9966e5
آخرین خبر در بله
https://bale.ai/invite/#/join/MTIwZmMyZT
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar